banner851

banner614

DÜZCE TERTİP KOMİTESİ İLGİNÇ KARARLAR ALDI

Düzce Tertip Komitesi, 1. Amatörde play off maçlarına çıkan takımların müsabakalarını beklemeye alarak, Sivrikaya Sinersjispor’a maçlara çıkmadığından dolayı para cezası verdi.

banner619
Spor 28.01.2018, 15:18 29.01.2018, 11:11
489
DÜZCE TERTİP KOMİTESİ İLGİNÇ KARARLAR ALDI

Düzce Tertip Komitesi, geçtiğimiz ay oynanan ve hakeme saldırı sebebiyle hakem tarafından tatil edilen, Çiftlik Gençlikspor-Yazıpınarspor 1.Amatör müsabakasının sonucu ve tescili için dosyanın T.F.F Amatör İşler Müdürlüğüne gönderilmesine, raporda yer alan kişilerin İl Disiplin Kuruluna gönderilmesi kararını verdi. Tertip komitesi tarafından yapılan açıklamada,

“1.Amatör liginde 14 hafta bitmiş olup sonucu ve tescili belli olmayan iki müsabaka olduğundan dolayı play off oynayacak takımlar netleşmemiştir, play off müsabakaları için bu iki müsabakanın sonucunun beklenmesine.

20.01.2018 tarihinde oynanan Sivrikaya Sinerjispor takımının sahaya dilekçe vermeden gelmemesi sebebiyle hakem tarafından tatil edilen Sivrikaya Sinerjispor-Aydınpınarspor SAL müsabakasının sonucu ve tescili için dosyanın İl Disiplin Kuruluna gönderilmesine Amatör Futbol Liglerinde uygulanacak esaslar 3-a maddesi gereği Sivrikaya Sinerjispor takımının hakem ve görevli ücreti olarak 300 TL T.F.F hesabına yatırıp dekontunu ASKF ye teslim etmesine aksi taktirde lisans işlemlerinin yapılmamasına.

5-U-15 ve U-17 liglerinin statülerinin onaylanmak üzere T.F.F Amatör İşler Müdürlüğüne gönderilmesine”
karar verildiği belirtildi.

Yorumlar (4)
Ahmet 4 yıl önce
İşlerine geldimi değilde talimatlara göre olmasın,açın okuyun talimatları ,bilmiyorsanız sorun söylerler.
Ahmet 4 yıl önce
Amatör arkadaş,para cezası bu sene talimata girdi,aç oku,cidden siz ne yiyorsunuz.
Amatör sporcu 4 yıl önce
Talimatlar şimdiye kadar yokmuydu şimdi oluyor daha tertip komitesi göreve
Pravo 4 yıl önce
Pravo size amatörüde kör ettiniz kim veriyor bu kararları işlerine geldinmmi Ankara gelmediğinde Düzce karar verebiliyorsunuz il temsilcisi görevini iyi yapmadı gerekir.