banner851

banner614

DÜZCE TRİBÜNE

banner619

11 Maçtır yenilmeyerek ligde yıldız gibi parlayan Düzcespor, bu hafta 18 Temmuz Şehir Stadyumu’nda Aksarayspor'u konuk edecek.

banner846
Spor 03.03.2020, 12:37
1497
DÜZCE TRİBÜNE
banner844
banner785

8 Mart Pazar günü oynanacak olan karşılaşmanın Dünya Kadınlar gününe denk gelmesi nedeniyle Düzcespor yönetimi "Düzcespor sizinle daha güzel" diyerek Düzceli kadınları tribünlere davet etti. Düzce’de siyaset ile ilgilenen ve bürokrat kadınların da tribünde yerlerini alması bekleniyor.

TFF 3. Lig 1. Grupta Mücadele eden Düzcespor 11 maçtır yenilgi yüzü görmeyerek Ligdeki en iddialı takımlardan biri olduğunu gösterdi. Kasım ayında Başkanlığa seçilen Gökhan Kapoğlu ve yeni yönetimin ardından Düzcespor adeta şehri bütünleştirdi. Devre arasında takımın tepeden tırnağa yenilenmesi ile birlikte önemli bir çıkış yakalayan Düzcespor'un haftasonu maçları iple çekilmeye başlandı. Grubumuzdaki çekişmeli karşılaşmaların bir yenisi de hafta sonu 18 Temmuz Stadyumunda oynanacak. 8 Mart Pazar günü 18 Temmuz Kapalı spor stadyumunda saat 14:00'te başlayacak olan karşılaşmanın 8 Mart Dünya kadınlar gününe denk geldi.

REKTÖR ÇAKAR DA TRİBÜNDE OLACAK

Düzcespor’un hafta sonu oynanacak olan bu önemli karşılaşmasında Düzce’de siyaset ile ilgilenen ve önemli bürokrat kadınların da maça gelerek diğer kadınlara öncülük etmesi bekleniyor. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar da haftasonu 18 Temmuz Şehir Stadyumu’nda tribündeki yerine alarak kadın taraftarlar ile birlikte maçı izleyecek.

TÜM KADINLAR HAYDİ TRİBÜNE!

Düzcespor'un yeni yönetimi göreve gelmesinin ardından tüm kadınların ve 10 yaş altı çocukların biletlerini karşılama sözü vermişti. Tribünde küfürlü tezahüratların ve taşkınlığın sıfıra indiği Düzcespor karşılaşmalarında kadın sayısı her geçen hafta daha da artıyor. Bu haftaki evimizde oynayacağımız karşılaşmanın tarihi 8 Mart Dünya Kadınlar gününe denk gelmesi nedeniyle yönetim tarafından tüm kadınlar sahaya davet edildi. "Düzcespor sizinle daha güzel" diyen Düzcespor yönetimi tarafından yapılan açıklamada; "Düzcespor'umuz zirve yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Tribünlerin bizlere sözü var, küfürlü tezahürat ve taşkınlık sıfıra indi. Bu güzel görüntüler sayesinde artık kadınlarımız çocuklarımız rahatlıkla gelip maçı izleyebiliyorlar. Bu hafta da Dünya kadınlar günü olduğu için tüm kadınlarımızı stadyuma davet ediyoruz. Düzcespor kadınıyla erkeğiyle genciyle yaşlısıyla kısaca tüm Düzce'nin sahiplenmesi istendi.

Yorumlar (3)
Ssahjm 1 yıl önce
Peki 8martta maça gittik diyelim.bayanlara düzce spor tarafından ayrı bir bölüm ayrılacak mı .bir kere maça gittim gittigimede gideceğine de pişman oldum
Ercan Bodur 1 yıl önce
duzce sporun stadinda da pasolig mecburimi bilgi verirmisinjz
Cihat ARGUN 1 yıl önce
Uzaklardan takipteyiz
kapalı