banner851

banner614

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

Sportif alanlardaki başarılarıyla son dönemde adından sıkça söz ettiren Düzce Üniversitesi halterde de büyük bir başarının sahibi oldu. U-23 Halter Türkiye Şampiyonası’na 59 kg sıkletinde katılan Spor Yöneticiliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi Şuheda Gökçay, 115 kg kaldırarak şampiyon oldu.

Spor 12.07.2021, 14:00
851
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

Son dönemde her alanda olduğu gibi sporda da ülke çapındaki dereceleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzce Üniversitesi bu kez halterde adını altın harflerle yazdırdığı bir başarıya imza attı.

Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü 3. sınıf öğrencisi Şuheda Gökçay, Türkiye Halter Federasyonu’nun Afyonkarahisar’da düzenlediği Gençler ve U23 Halter Türkiye Şampiyonası’nda şampiyonluk ipini göğüsledi. Başarılı sporcu Gökçay, 59 kg sıkletinde çıktığı şampiyonada toplamda 115 kg kaldırarak, halterde Türkiye’nin en iyisi olduğunu kanıtladı.

“ÜNİVERSİTEMİZİ GURURLANDIRDI”

Düzce Üniversitesi’nden yayınlanan tebrik mesajında, “Düzce Üniversitesi olarak, aldığı başarılı sonuçlarla üniversitemizi de gururlandıran öğrencimiz Şuheda Gökçay’ı tebrik eder, bu zorlu süreçte kendisine her türlü desteği veren başta ailesi olmak üzere, antrenörlerine ve hocalarına teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

banner844
Yorumlar (0)