banner851

banner955

DÜZCE ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRÜYOR

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Amasya milletvekilleri, Amasya Valisi Osman Varol ile Amasya İlçe Belediye Başkanlarını kabul etti.

Spor 17.06.2020, 10:19
3965
DÜZCE ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRÜYOR
banner1032

Bakanlık merkez binada gerçekleşen görüşmede, Amasya'ya yapılacak gençlik ve spor yatırımlarını kapsayan protokollere imzalar atılırken uzun süredir siyasilerin söz verdiği spor alanlarının Düzce ilinde yapılmadığı 50 bin nüfuslu kalıcı konutlarda gençlerin oynayabileceği spor sahalarının olmadığı görülürken Düzce ili üvey evlat muamelesi görmeye devam ediyor.

"Bundan 3 ay önce Amasya'daydık." diyerek konuşmasına başlayan Bakan Kasapoğlu, "Sizlerin güzel ev sahipliğiyle, orada çok bereketli faydalı görüşmeler gerçekleştirdik. Amasya başlangıçların şehri. Öncü bir şehir. Bizde bu vesileyle pandemi süreci sonrası ilk protokolümüzü Amasya'ya gerçekleştiriyoruz. Pek çok branşta hizmet verecek tesisleri Amasya'mızın hizmetine sunacağız." ifadelerini kullandı.

Kasapoğlu, bundan sonra da hız kesmeden üretmeye devam edeceklerini belirterek, "Milletimiz için, gençliğimiz için sporcularımız için çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye'yi sporda öncü, gençliğiyle güçlü bir ülke yapma doğrultusunda hedeflerimizi inşallah gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bu ideale emek vereceğiz." dedi.

Protokoller kapsamında Amasya il merkezi ve ilçelerine 7 sentetik çim yüzeyli halı saha, 3 yarı olimpik yüzme havuzu, 2 gençlik merkezi, 1 antrenman spor salonu, 1 adet 500 seyircili spor salonu, 1 adet güreş sahası, 1 adet kamp eğitim merkezi ile içinde gençlik merkezi, spor salonu, futbol sahası ve spor kompleksinden oluşan 7 adet spor tesisi yapılacağı açıklandı. Buna göre Düzce iline verilen sözlerin hiçbiri yerine gelmezken eski adı kalıcı konutlar yeni adı Bahçeşehir’de gençlerin spor yapabilecek hiç sosyal alanlarının olmadığı gibi Düzce üvey evlat muamelesi görmeye devam ediyor. Ayrıca Şıralık 1 nolu sentetik saha uzun süredir yapılmayı beklerken kaderine terk edildi.

banner844
Yorumlar (13)
Vatandas 2 yıl önce
Kalicida saglik ocagi etrafi vede pazar yerinin arka tarafi yol kenarı alanlar bakimsiz diken içinde yetkili kimse muhtarlikta ayrica bu bolgede neden gorülmuyor daha birçok guzelim terler bakimsizlik icinde tekrar muhtar belediye Allah aşkiniza gorevinizi yapın
Spor sever Aydın kara 2 yıl önce
Sayın aylin hanım ne güzelde sayıyorsunuz yazıyı okumadınız galiba diğer illere yapılan spor alanları Düzce de yok deniliyor siz ise başka nara çekiyorsunuz. Ben kalıcı konutlarda oturuyorum bir tane spor alanı yok. Yüzme sporu da paralı
Gökhan 2 yıl önce
Bu Düzceyi yönetenlerin ayıbı dır elbette düzceyi nekadar savundukları zaten belli ne vekiller el birliği yapıyor nede başkan bir şey yapıyor düzce 2023 e sonuncu il olarak girerse şaşırmayalım.
Ahmet telli 2 yıl önce
Siz AKP ye oy vermeye devam edin muhalefet düzce den milletvekili cıkarmadıgı surece bu kacınılmaz
Düzceli 2 yıl önce
Yapılsa ne olacak. 2 ay da dumanını çıkartırlar. Ayrıca hak etmiyoruz zaten. nankör dolu memleket.
Aylin 2 yıl önce
MİLLET PARKI KAÇ TRİLYON OLDUĞUNU BİLEN VAR MI DÜZCE YE YAPILACAK BELEDİYENİN KASASINDAN 1 TL ÇIKMAYACAK
Aylin 2 yıl önce
ŞEHRİ GENİŞLETEN YAN YOLLARLA OLASI DEPREMLE HASARIN EN AZA İNDİRİLMESİ HEDEFLEMEKMİŞ ŞEHİR YATAY YAPILAŞMAYA YÖNLENDİRİLMİŞTİR
Aylin 2 yıl önce
DÜZCEYİ YEŞİL DÜZCE HÜVİYETİ KAZANDIRILMAK AMAÇLI AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMALARI SÜREKLİ YAPILMAKTADIR. GÜZÜN DİKİLEN IHLAMURLAR ÇİÇEK AÇTI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık