banner851

banner614

DÜZCE VE TÜRKİYE’NİN KALBİ TOKYO’DA ATACAK

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi temsil eden Düzceli halter sporcusu 21 yaşındaki Nuray Levent, yarın podyuma çıkacak. A grubunda 9 ülke sporcusuna karşı kürsü mücadelesi verecek olan Nuray, saatler 13.50’yi gösterdiğinde Düzce’yi ve tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek.

banner619
Spor 26.07.2021, 12:47 26.07.2021, 13:39
2739
DÜZCE VE TÜRKİYE’NİN KALBİ TOKYO’DA ATACAK

2020 Tokyo Olimpiyatları'na kota hakkı elde eden tek kadın milli halterci olan Düzceli Nuray Levent, şampiyonluk hedefiyle ülkemizi temsil ettiği olimpiyatlarda yarın ay-yıldızlı bayrağımızı dalgalandıracak. Düzce’nin gururu 21 yaşındaki Nuray, Türk halterini 64 kiloda temsil edecek.

A grubunda 9 ülke sporcusuna karşı kürsü mücadelesi verecek olan Nuray, saatler 13.50’yi gösterdiğinde Düzce’yi ve tüm Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek. Nuray’ın rakipleri M.G. Charron (Kanada), G. Bordignon (İtalya), E.A. Ando, (Filipinler), M. Rodriguez (Küba), W.H. Chen (Tayvan), L.M. Schweizer (Almanya), S. Davies (Büyük Britanya), A.Palacios Dajomes (Ekvator), M. Pérez (Kolombiya) olacak.

9 yıl önce başladığı halter sporunda aradan geçen sürede ulusal ve uluslararası pek çok rekor ve madalyanın sahibi olan Nuray Levent bu kez ülkemizi dünyanın en büyük spor organizasyonu olimpiyatlarda altın madalya kazandırarak gururlandırmak istiyor. Düzce’nin kalbi de olimpiyatlarda halter dalındaki ilk sporcusu olan Nuray için Tokyo’da atıyor.

Yorumlar (3)
Ferda 2 ay önce
Kalbimiz Seninle yeğenim Çaldır istiklal marşımızı dalgalandır bayrağımızı Göster Dünya ya Türk ün gücünü
TUNÇ 2 ay önce
Haydi Nuray göreyim seni...Bütün dualarımız seninle...Ağırlıklar kollarında erisin, rakiplerin ise ağırlıkların altında ezilsin...MADALYA BEKLİYORUZ
vatandaş 2 ay önce
Allah utandırmasın