banner851

banner614

DÜZCE'DE BİR İLK

banner619

Düzcespor kulübü eski Başkanlarından olan ve Düzce Futbol il Temsilciliği yapan Bayram Ali Kubilay T.F.F den resmi olarak menajerlik kartını aldı.

banner846
Spor 15.09.2015, 12:50
1165
DÜZCE'DE BİR İLK
banner844
Bayram Ali Kubilay dün akşam sportmence programında T.F.F ye yaptığı müracaat sonucunda menajerlik kartını aldığını dile getirdi.

Kubilay Bu işi resmi yapan da var yapmayan da diyerek T.F.F ye yaptığı müracaatın şartlara uyduğunu bunu profesyonel şeklinde yapacağını belirterek bir büro açmayı düşündüğünü ve 7-8 Antrenör arkadaşla çalışacağını her bir oyuncuyu 4-5 kere izleteceklerini ifade etti.Bayram Ali Kubilay Bölgesel Amatör takımlarının oyuncuları için çalışacaklarını belirterek bunu en kısa sürede bir büro açarak faaliyete geçeceklerini ve işlerini düzgün yapacaklarını dile getirdi.
Kubilay Düzcespor'un Akademi ligine katılmış olması için de geç kalınmış bir karar olduğunu bunu çok yıllar önce yapması gerektiğini söyledi.
Yorumlar (7)
hayatınız buradan atma 6 yıl önce
Ya insan biraz saygı duyar adam çıkmış şartlar oluşmuş belgesini almış sizler TFF nin bahçesine sokmazlar sizler hep taş atın o kadar yureginiz var m.y.
usta 6 yıl önce
Sen başka kimi tanıyacaksın taraftar arkadaş çap meselesi bu dünya tahmininden daha büyük amaolsun siz öyle devam edin
YAKIŞIR 6 yıl önce
KİMLERLE MUKAYESE EDİLİYOR,TFF DİYOR,RESMİ DİYOR DÜZCEDE İLKVE TEK DİYOR İNSANLAR NE DİYOR.LAYIKIYLA VE YAKIŞANI YAPAR.BU BİLGİ VETECRÜBEYE SAHİPTİR.BAŞARILAR,YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR DÜZCEDE.
Taraftar 6 yıl önce
Duzce de türkiyenin çeşitli takımlarını futbolcu veren arap mustafa yaşar hoca ahmet karada ve kaynaslisporun eski futbolcusu sahiden başkasını tanimam
vatandaş 6 yıl önce
yandı deseniz düzcespor
By seroo 6 yıl önce
Bu işi yapacak başka kişilerde var
cem 6 yıl önce
hayırlı olsun
19°
açık