banner851

banner614

Düzce’de Dağcılık Gelişiyor

Düzce’de fazla bilinmeyen sporlar arasında yer alan Dağcılık sporuna Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden malzeme yardımı yapıldı.

banner619
Spor 13.06.2008, 17:27
216
Düzce’de Dağcılık Gelişiyor

Yazı metni

Düzce’de fazla bilinmeyen sporlar arasında yer alan Dağcılık sporuna Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden malzeme yardımı yapıldı. 3 aktif olarak kulübü bulunan dağcılık sporunun 87 lisanslı sporcusu bulunuyor.

 

Gelişmekte olan dağcılık sporuna malzeme yardımı yaparak destek verdiklerini belirten Gençlik ve spor İl Müdürü Korhan Öztekin, dağcılık sporunun bilinmeyen bir spor olduğunu belirterek dağcılığı yaygınlaştırmaya çalıştıklarını belirtti. Öztekin, “futbolun dışında çeşitli faaliyetlerde bulunmaya çalışıyoruz. Doğamızın ve ilimizin tanıtımını yapmak için bu tür sporlar büyük önem taşıyor”dedi

 

Yapılan malzeme yardımının çok önemli olduğunu belirten Dağcılık Federasyonu İl Temsilcisi Özgür Dinç, Düzce’de Dağcılığı geliştirmek istediklerini ve bu spora gönül verenleri beklediklerini ifade etti.

 

Ardından Gençlik Ve Spor İl Müdürü Korhan Öztekin, Dağcılık malzemelerini İl Temsilcisi Özgür Dinç’e vererek başarılar diledi.

banner844
Yorumlar (0)