banner851

banner955

‘DÜZCE’DE KAZANIYORUM, DÜZCE İÇİN HARCAYACAĞIM’

Düzceli iş insanı Ozan Yahşi’den 3. Lig 2. Grup’ta şampiyonluğa yürüyen Düzcespor’un pazar günü 52 Orduspor ile oynayacağı maç öncesi takımın motivasyonunu arttırmak ve destek olmak için galibiyet primi açıklaması geldi. Yahşi, Ordu’da alınacak 3 puan için futbolculara 30 bin TL prim dağıtacağını duyurarak iş dünyasına da çağrı yaptı.

Spor 15.04.2022, 15:33 15.04.2022, 16:57
6577
‘DÜZCE’DE KAZANIYORUM, DÜZCE İÇİN HARCAYACAĞIM’

3. Lig 2. Grup’ta şampiyonluğa giden yolun en önde takımı olan lider Düzcespor’da, sezonun son 4 maçı için maraton başlıyor. 68 puanlı Düzcespor, 35. hafta maçında sezonun iyi takımlarından ve play off iddiasında olan 52 Orduspor deplasmanına çıkacak.

Galibiyete 30 bin TL prim dağıtacak

Ordu’dan 3 puanla dönmek isteyen kırmızı lacivertlilere Düzceli iş insanı Ozan Yahşi’den de anlamlı destek geldi. Yıllar sonra 2. Lig’in kapısına kadar gelen futbolcuları daha da motive etmek için düğmeye basan Yahşi’den galibiyet pirimi açıklaması geldi. Yahşi, 52 Orduspor karşılaşmasını kazanmaları halinde futbolculara 30 bin TL prim dağıtacağını duyurdu.

‘Çorbada benim de tuzum olsun’

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ozan Yahşi, “Düzcespor’un bu zor kulvarında, şampiyonluğa kısa bir zaman kala Ordu deplasmanına maça gidiyorum. Ayrıca Düzcespor’umun yanında olmak için, çorbada benim de tuzum olsun diye galip gelmeleri halinde 30 bin TL prim vereceğim. Tüm Düzceli iş insanlarını da Düzcespor’a destek olmaya davet ediyorum. Düzce’de yaşıyorum, Düzce’de kazanıyorum tabii ki Düzce’ye harcayacağım.” diyerek Düzce iş dünyasına da takımı destekleme çağrısı yaptı.

Yorumlar (7)
Gökhan Serdar 8 ay önce
düzceli uyanıklardan biri. destek olacak olan olur zaten reklamını yapmaz düzce berabere kaldı parası cebinde kaldı 30 milyarlık reklam yaptı. utan be :)
Ramazan 8 ay önce
Çok güzel de bir iş insanı olarak 30,000 TL nin futbolcu kadrosuna dagitsan kişi başı 1000 net lira düşer duzceliye yakışmaz miktarı çoğaltmak daha makul ödeme yapılması uygun olur, 1000 TL yardımı dilenciler kabul etmezler, bu hayat pahalılığından , bir reklam yapıyorsunuz ayıp, sadaka dağıtır gibi, verilecek olan paranın reklamı yapılmaz mübarek günde, ay içinde, saylarimla
Murat batur 8 ay önce
Değerli kardeşim, basın dünyamıza renk ve heyecan getirmekle kalmadın şimdide düzcesporun lokomotif gücü oluyorsun.tebrik ediyor ve kutluyorum .her türlü övgüye layıksın kardeşim.
Ali 8 ay önce
Düzceli olması önemlimdeğil.düzcede para kazanıyorsa verecek
Ersin 8 ay önce
Tebrik ederim başarılar bol kazançların olsun Allah gönlüne göre versin
Recep 8 ay önce
30 bincikmi..takimda 24 kisi.kisi basi yaklssik 1200..Bu kadarcikmi..hadi kisi basi 30 bin olsa neyse
Tatar ramazan 8 ay önce
Ozan kardeşim, sana kadar bu memleketin kaymağını yiyen niceleri sözde Düzceli...
Sana helal olsun.
Yeni Sayımız