banner851

banner614

DÜZCE’DE OLUMLU SONUÇLAR VERMEYE BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın tüm yurtta olduğu gibi, Düzce’de de sporu tabana yayma ve yarının şampiyon sporcularını yetiştirme projesi Düzce’de de olumlu sonuçlar vermeye başladı. Düzceli, çocukların ve gençlerin bireysel ve takım halinde yeteneklerini belirlemek amacıyla sportif faaliyetlere Spor Okulları kapsamında hız verildi

banner619
Spor 26.08.2021, 10:30 26.08.2021, 12:51
465
DÜZCE’DE OLUMLU SONUÇLAR VERMEYE BAŞLADI

Pandemi nedeniyle bir süre ara verilen Spor Okulları Judo sonuç etkinlikleri ise Akçakoca’da gerçekleşti ve Judo İl Şampiyonası düzenlendi.

55 JUDOCU MİNDERE ÇIKTI

Düzce GSB Spor Okulları Judo branşında süper minik ve minik kategorileri İl Şampiyonası Akçakoca Spor Salonu’nda 55 minik sporcu ile gerçekleşti. İlk defa yarışmaya katılan ve pandemi dolayısıyla yarışmaları yapılamayan minikler minderde izleyenleri kendine hayran bıraktılar.

DÜZCE’NİN GURUR KAYNAĞI

Düzce, başarılı branşı olan ulusal ve uluslararası müsabakalar için Milli Takıma yetiştirdiği sporcular ile dikkat çekmeye devam ediyor.  Düzceli judocuların aldığı başarılı sonuçlar ile de alt yapılarının da ne kadar sağlam geldiğini göstermeleri ise ayrıca bir başarı örneği olarak ilimiz için gurur kaynağı olmaya devam ediyor.

HABER: Harun Can Şerbetçi.

Yorumlar (0)