banner851

banner955

DÜZCE’DE SEMT SAHALARI İSTENİYOR

Bütün illerde yapılan semt sahalarının Düzce’de de yapılması isteniyor. Bütün illerde yapılan semt futbol sahalarının Düzce’de yapılmaması tepkilere neden oluyor.

Spor 26.10.2017, 12:16
380
DÜZCE’DE SEMT SAHALARI İSTENİYOR
banner1032

Bütün illerde yapılan futbol semt sahalarının Düzce’de de yapılmasını isteyen spor çevresi, Aydınpınar mahallesi, Karaca mahallesi, Azmimilli mahallesi, Dereliköy mahallesi ve Kalıcı Konutlarda bulunan her bölgeye ve Aziziye mahallesinde bulunan boş arazilere küçük semt futbol sahalarının yapılmasını istedi. 

Türkiye’ de her ilde yapılan semt sahalarının Düzce’de neden yapılmadığını bilmediklerini dile getiren sporseverler yetkililerin biran önce bu sahaları yapması halinde Düzce gençliğine de büyük hizmet yapılacağını ifade ettiler.

Öte yandan semt sahalarının yapılmasının gençliğe katkı sağlayacağı gibi gençleri uyuşturucu bataklığından kurtaracağı belirtildi.

 

Yorumlar (4)
serhat 5 yıl önce
düzcede ki bütün sahalar gençlik ve spor bakanlığına ait. belediyeler hangi sahayı yapmış. düzce belediyesi basketbol takımına zenci getirip parayı yağmalayacağına düzceye tesis yapsın. birileri yolunu bulmuş kimin uğrunda düzce gençliği
konuralp 5 yıl önce
Konuralp Düzcede değilmi adını bile yazmamıssınız çocuk parkı bile yok burada. köyden farksız emeği geçenleri Allah'a havale ediyorum.
Hoca 5 yıl önce
Bizler düzce futboluna hizmet etmek için elimizden geleni yapıyoruz bu sahaların mahalle aralarına yapılması neticesinde düzce ve türk futboluna yeni yıldızların cikacagiinancidagiz
Erdi 5 yıl önce
Hazır olan sahaların ufak tefek masraflarını karşılayamayan belediye valiliik gençlik spor müdürlüğü semt sahalarımı yapacakmış güldürmesinler..
29
açık