banner851

banner955

DÜZCE’DEKİ KURS İKİ GÜN SÜRDÜ

Muaythai Federasyonun 2022 yılı faaliyet programında yer alan Muaythai Aday Hakem Kursu 28-29 Mayıs tarihlerinde Düzce’de de gerçekleşti. Kursa 30 civarında aday hakem katıldı. 2 gün süren kurs sonunda katılımcılar sınava alındılar. Sınavda başarılı olanların bu spor dalındaki müsabakalarda görev alabilecekleri ifade edildi.

Spor 29.05.2022, 11:22
334
DÜZCE’DEKİ KURS İKİ GÜN SÜRDÜ

Her geçen gün ilgi görmeye devam eden ve Düzce’de önem arz eden bir spor dalı olan Muaythai için Aday Hakem Kursu açıldı. 30 civarında katılımcının hazır bulunduğu kurs Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti. 2 gün süren kurs sonunda yapılan sınav sonunda başarılı olan katılımcıların bu spor dalındaki müsabakalarda hakem olarak görev alabilecekleri ifade edildi.

 Muaythai Federasyonu tarafından açılan kurs, Muaythai Düzce İl Temsilcisi İbrahim Keleş ve Kurs Görevlisi Abdullah Kandemir nezaretinde  yapıldı. 

Kursu Muaythai sporunda Türkiye’yi uluslararası müsabakalarda hakem olarak görev alarak temsil eden isimler verdi. Katılımcılara teorik ve bilimsel olarak Uluslarası Hakemler olan Bülent Eniş, Muhammed Mahmut Saçı ve Abdullah Kandemir tarafından eğitim verildi. 

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (1)
Kazım 7 ay önce
Kız futbol takımı ile ilgili haber yapacak mısınız?
Yeni Sayımız