banner851

banner614

DÜZCE’DEN 6 SPORCU KATILDI

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Cimnastik takımı İzmir’de gerçekleştirilecek olan Türkiye Birinci Etap Trambolin Cimnastik Yarışmasına katıldı.

banner619
Spor 09.05.2014, 12:18
164
DÜZCE’DEN 6 SPORCU KATILDI

İzmir’de 09-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Türkiye Birinci Etap Trambolin Cimnastik Yarışmasına Düzce’den 6 sporcu katıldı. Küçükler kategorisindeki sporcular Senem Kabaoğlu, Kayra Varol, Bahar Yılmaz, Dila Rana Ançeloğlu, Sümeyye Gülçiçek,Yıldızlar kategorisinde Ecenur Boz Düzce ilini temsil edecek.


3 gün sürecek olan Türkiye Birinci Etap Trambolin Cimnastik Yarışmasına Ankara, Bol, Düzce, Sakarya, Kocaeli, İstanbul, Çankırı, Manisa, İzmir, Konya, Karabük, Erzurum, Samsun illerinden 100’ün üzerinde sporcu katıldı. Düzceli cimnastikçileri trambolin branşında tecrübe kazanacakların belirten Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Cimnastik Antrenörü Öznur Aydın, “ Cimnastik alanında bütün yarışmalara katılarak tecrübemizi arttırmak istiyoruz. İzmir’e de bu amaçla geldik ve çocuklarımın yarışma koşullarını görmesini istedik” diye konuştu.

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)