banner851

banner955

DÜZCE’DEN BİR FUTBOLCU DAHA YETENEĞİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Düzceli 16 yaşındaki Kerem Atay’da yeteneğiyle dikkat çekince Türkiye’nin köklü kulüplerinden Altınordu FK’ nın bünyesine kabul edildi. Forvet hattında oynayan Düzce Çiftlik Köyünden Kerem Atay, Altınorduspor’ un İzmir Torbalı’da bulunan sporcu eğitim yerleşkesindeki çalışmalara dâhil edildi. Düzce 1905 Futbol Kulübünde forma giyerken yeteneği Düzce Altınordu FK Futbol Okulu sorumlusu Ömer Faruk Kubilay tarafından fark edilen genç futbolcu Kerem Atay’ın bu kulübe kabul edilmesi sevinçle karşılandı.

Spor 17.08.2021, 14:22 17.08.2021, 14:29
953
DÜZCE’DEN BİR FUTBOLCU DAHA YETENEĞİYLE DİKKAT ÇEKTİ
banner986

DÜZCE 1905 TAKIMIN’DAN ALTINORDUSPOR’A

Düzce 1905 Futbol Takımında forvet hattında oynayan 16 yaşındaki Kerem Atay, yeteneğiyle dikkat çekince öz kaynak düzenine verdiği değer ile Avrupa ve Türk futboluna önemli isimler kazandıran Altınordu FK’nin bünyesine kabul edildi.  Kerem Atay, Altınordu Futbol Kulübünün İzmir Torbalı’daki Sporcu Eğitim Merkezindeki çalışmalara dâhil oldu.

“DAHA GENÇ YETENEKLER KAZANACAĞIZ”

Genç forvet oyuncusu Kerem Atay için Altınordu FK ile görüşmeler gerçekleştiren Düzce Altınordu Futbol Okulu Sorumlusu Ömer Faruk KUBİLAY Öncü habere yaptığı özel açıklamada, “ Kerem uzun süredir takip ettiğimiz ve yakından tanıdığımız bir isim.

8 veya 10 numaralı formayı giyen ve hücum hattında oynayabilen, teknik kapasitesi yüksek, yetenekli ve birçok yönden gelişime açık bir sporcu.   Kerem ile birlikte Düzce’mizde yetenekli sporcu kardeşlerimize Altınordu Futbol Kulübü için referans olmaya devam edeceğiz” dedi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
30
parçalı az bulutlu