banner851

banner955

DÜZCELİ OYUNCU TRANSFER OLDU

Düzce Belediyespor Voleybol alt yapısı oyuncusu Fatma Tuana Mallı , Vestel Venus Sultanlar Liginde mücadele eden Vakıfbank Güneş Sigorta Voleybol alt yapısına transfer oldu.

Spor 31.01.2019, 10:07 31.01.2019, 10:07
1046
DÜZCELİ OYUNCU TRANSFER OLDU
banner1032

Düzce Belediyespor oyuncusu Fatma Tuana Mallı Vakıf bank güneş Sigorta’ya transfer oldu. Mustafa Kemal orta okulunda voleybola başlayan Tuana Mallı , Düzce Belediyesi Gençlik Spor kulübünde üç yıl oynadıktan sonra, Vakıfbank Güneş Sigorta Voleybol’un dikkatini çeken Tuana yapılan görüşmeler ardından Vakıfbank Güneş Sigorta alt yapısına transfer oldu.
Tuana “ Bugünlere gelmemde başta Levent hocam olmak üzere, beden eğitimi öğretmenim Oğuzhan Şahin, takım arkadaşlarım ve kulüp başkanımız Hatun Albayrak’a teşekkür ederim. Düzceli olarak sizleri en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

 

banner844
Yorumlar (5)
Kapak 4 yıl önce
Bu haber Düzce'de sporu sadece ve sadece futboldan ibaret zanneden herkese kapak olsun. Bilhassa da tv de spor programı yaptığını zannedenler...
Hakan Ateş 4 yıl önce
Başarısı takip edenler için süpriz olmadı.Özellikle büyük emekleri olan Antrenör,yönetici,ailesi ve takım arkadaşlarını tebrik ederim
sporsever 4 yıl önce
Karanlık bir kuyu gibi olan Düzce için aydınlık ve şahane bir haber. Kızımızı ve emeği geçenleri tebrik ediyoruz. Düzce Belediye alt yapılara daha fazla önem vermeli.
tebrikler güzel kızımız 4 yıl önce
MaşAllah.Bazende böyle başarılı genç kızlarımızla anılmak güzel.
tebrikler 4 yıl önce
tebrikler.Başarılar
22
açık