banner851

banner955

DÜZCELİ SPOR SEVERLERDEN BÜYÜK TEPKİ!

Düzce Belediyespor’a ait futbol kulübü kapatıldıktan sonra erkek basketbol, erkek voleybol ve kadın basketbol takımı GCT (Global Connect Travel) isimli özel bir şirkete satıldı.

Spor 31.08.2020, 12:28 31.08.2020, 12:32
1587
DÜZCELİ SPOR SEVERLERDEN BÜYÜK TEPKİ!
banner1032

Düzce Belediyespor futbol kulübünü kapatma kararı verdikten sonra erkek basketbol, erkek voleybol ve kadın basketbol takımlarını da elden çıkararak ana merkezi İstanbul olan bir şirkete sattı.

Belirli kurallar çerçevesi gereği birkaç yıl Düzce ilinde müsabakalarını oynamak zorunda kalan GCT (Global Connect Travel) isimli şirketin, kulüp isminden Düzce ibaresinin çıkarılıp yerine özel şirketin ibaresi getirildikten sonra erkek basketbol, erkek voleybol ve kadın basket takımlarını İstanbul’a taşıyacağı öğrenildi. Bunu durum Düzceli spor severlerin tepkisine neden oldu.

Spor severler tarafından yapılan açıklamada, “Madem böyle, neden bu takımlar Düzce Belediyesi’nin binasında kalıyorlar.” ifadesi kullanıldı. Düzceli spor severler tarafından Düzce’nin salon sporlarındaki mevcut altyapı sistemine değinerek, “Düzce ilinin gençlerini kazanmamız gerekiyor. Yeni bir başlangıç yapalım” sözleri dile getirildi.

DÜZCE BELEDİYE BİNASI DÜZCESPOR ALT YAPISININ OLSUN

Basketbol ve voleybol takımlarının kaldığı Düzce Belediyesi Spor Tesisi için bir kesim Düzceli spor severler tarafından Belediye’ye ait tesislerin Düzce’de bulunan akademi takımlarının kullanımına sunulması istenerek, “En azından gidecek takımların yerine Düzcespor akademi takımları bu tesiste daha iyi şartlarda yetişir. İleride Düzcespor formalarını bu çocuklar terletir.” ifadeleri kullanıldı.

Haber: Manşet Spor Servisi

banner844
Yorumlar (6)
Ali 2 yıl önce
Sonuna kadar katılıyorum. Adamlar takımları bedavaya aldılar. Tesiste de bedavaya kalsınlar. Burası han geçen hanı mı? Şimdi isteseniz de 1. Lige 3 takım birden çıkaramazsınız. Erkek basketbol yüzünden voleybol ve kız basketi de heba ettiler. Yazık oldu. O takımların nasıl başarılar elde ettiğini herkes biliyor. Erkek basketbol hariç.
Kınama! 2 yıl önce
Yine birileri birilerinin kuyruğuna bastığı için böyle çirkin haberler yapılıyor. Çok sevdiğiniz Düzceli yöneticiler kulübü borç batağına sürüklemeseydi o zaman ? Birileri ceplerine girmeyen akçelerin hesabını böyle çirkin haberlerle sorgulamasın !
Ahmet gökçeali 2 yıl önce
Konuşacak birşey yok. Koskoca il 3 tane takıma sahip çıkamadı, adamlar geldi 3 takımı da yok paraya aldılar. Kimse adamlara kızmasın. Erkek voleybol ve kıx basketbol en az 10 yıllık emek sonunda oralara geldi. Erkek basketin borcu yüzünden 3 branşı da yok paraya sattılar. Yazık oldu şimdi istesekte çıkaramayız. Bitti artık o işler hayırlı olsun
Amatör topcu 2 yıl önce
Düzce Belediyespor futbolcu suyum bizim haklarımız var ben kendi adıma haklarımı helal etmiyorum baskete gelince bu tesiste bir dakika tutman. Düzcenin gençleri yararlansın. Bu şirket başka bina tutsun bakayım kaç lira olduğunu gördü. Ne güzel böyle ohhhh.
Osman 2 yıl önce
Faruk Başkan yine sıkı çalışmış.
Murat Aydın 2 yıl önce
Çok doğru burası Düzcespor AKADEMİ TAKIMLARIMIZA verilsin
15
parçalı bulutlu