banner851

banner614

DÜZCELİ SPORCU TÜRKİYE 3.'SÜ

banner619

Düzce'den bir spor kulübünün sporcuları Gaziantep ilinde yapılan Gençler-Büyükler Kick Boks Türkiye Şampiyonası'na katıldı ve Türkiye üçüncülüğü kazandı.

banner846
Spor 30.06.2014, 12:29
175
DÜZCELİ SPORCU TÜRKİYE 3.'SÜ
banner844

Gaziantep ilinde yapılan Gençler Büyükler Kick Boks Türkiye Şampiyonasına Düzce’den bir spor kulübü sporcuları katıldı ve Türkiye üçüncülüğü çıkardı.


Full Contact kategorisinde yarışan sporculardan Sefa Saraç, Kick Boks Türkiye 3.sü olarak Düzce’nin adını duyurdu. Diğer sporculardan Melih Gültekin 5., Muhammed Güneş 7. olarak çeyrek finale kadar geldi ancak puanla kürsünün önünden döndü.


Spor kulübü'nün Antrenörü ve il temsilcisi Aslan Doğan, “ İlk defa Türkiye derecesi almamız ilimizi ve bizleri gururlandırmıştır. Şükürler olsun madalyasız dönmedik. Şampiyonaya katılan tüm sporcularımı mücadele ve azimlerinden dolayı tebrik ediyor ve Kulüp Başkanımız Timur Gürol'a şükranlarımı sunuyorum. Hedefimiz Ordu ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası. Bunun için hazırlıklarımıza başladık inşallah ilimize şampiyon sporcular getiririz” diye konuştu.

 

Haber,E.Tınaz

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu