banner851

banner955

DÜZCE’NİN SPORCUSUNA GURURLANDIRAN DAVET

Avrupa ve Dünya Muay Thai Şampiyonu, Düzce’nin sporcusu Bediha Taçyıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı ‘Sporun Yıldızları’ iftar programında yer aldı. Türkiye Muay Thai Federasyonu’nu temsilen iftar programına katılan Taçyıldız’a Cumhurbaşkanı Erdoğan yakın ilgi göstererek başarılarından dolayı tebrik ettiği öğrenildi.

Spor 21.04.2022, 12:15
2011
DÜZCE’NİN SPORCUSUNA GURURLANDIRAN DAVET

Avrupa ve Dünya Muay Thai Şampiyonu, Düzce’nin sporcusu Bediha Taçyıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğindeki “Sporun Yıldızları” iftar programında yer aldı.

Türkiye Muay Thai Federasyonu’nu temsilen Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen iftara katılan şampiyon sporcu Bediha Taçyıldız’a Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakın ilgi gösterdiği ve başarılarından dolayı kendisini kutladığı kaydedildi.

CUMHURBAŞKANI VE BAKANLARLA BİR ARADA

Avrupa ve Dünya Şampiyonu Bediha Taçyıldız, sosyal medya üzerinden paylaştığı mesajda, “Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle gerçekleşen, “Sporun Yıldızları” iftar programına gururla Muay Thai Federasyonumuzu temsilen katıldım. Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve Bakan Yardımcımız Hamza Yerlikaya’ya teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (2)
Mert Çetinkaya 8 ay önce
Tamam iyi güzel ama o kız sivaslı diye biliyorum düzcenin sporcusu değil yani.
Erhan pekçetin 8 ay önce
Düzcenin sporcusu değil bu kızı tanıyorum aslen sivaslı ve istanbuldaki bir dövüş kulübünün sporcusu düzceye üniversite için gelmişti başka bir bağı yok kendi memleketi olan sivası temsil ediyor övünülecek başka birşey bulun kendinize.
Yeni Sayımız