banner851

banner955

“DÜZCE’NİN SPORCUSUYUM, GURUR DUYUYORUM”

Muay Thai Dünya ve Avrupa Şampiyonu, Milli Sporcumuz Bediha Taçyıldız, Tayland da yapılacak Dünya Şampiyonasına hazırlandığını ve 5.’nci defa Dünya Şampiyonluğunu hedeflediğini söyledi. Öncü TV’ye özel açıklamlar da bulunan “Bediha Taçyıldız ,Ben önce Türkiye’nin sonra, Düzcemiz'in sporcusuyum. İnşallah şampiyona da ülkemi ve Düzce'yi en iyi şekilde temsil edeceğim. Düzce’de çok tanınım, sevildiğimi biliyorum ”dedi.

Spor 02.10.2021, 17:30
3101
“DÜZCE’NİN SPORCUSUYUM, GURUR DUYUYORUM”

 Muay thai  dalında Dünya ve Avrupa Şampiyonlukları bulunan ve Düzce’nin sporcusu olan Milli Sporcumuz Bediha Taçyıldız Öncü Televizyonuna özel açıklamalarda bulundu. Milli Sporcu Bediha Taç Yıldız,  "Burası benim şehrim, Aynı zamanda artık kulübüm Düzce. Bundan sonra Dünya Şampiyonalarında ilk önce ülkemi sonra da Düzce’yi temsil ediyorum. Bu yüzden mutlu ve gururluyum. Bugün de buradayım” diyerek, Dünya Şampiyonası için  yapılan kamp çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Taçyıldız, "Kamptan yeni geldik. 10 gün önce. İkinci etap kampımızı yaptık. Aralık ayındaki dünya şampiyonasına hazırlanıyoruz. Kamp yoğun ve yorucu geçti ama güzeldi. Bizim için verim almamız önemliydi. Kampımız Bitlis’te oldu. Hava şartları bizi biraz zorladı ama zaten bu dünya şampiyonasına hazırlığımızın bir parçası. Tekrar kamplarımız devam edecek. Şampiyonaya daha 3 ay. Çok daha güzel hazırlanmayı hedefliyoruz” diye konuştu. 

“DÜNYA ŞAMPİYONASI TAYLAND’DA”

Dünya şampiyonasının  Tayland Phuket’te olacağını, 2019’da da orada olduğunu, Pandemi sebebiyle birçok turnuva ve şampiyonanın  ertelendiğini söyleyen Taçyıldız, “Bizimki de bunlardan biriydi. Bu sene de tekrar Phuket’te. Phuket’e gideceğim için heyecanlıyım. Tayland’a bu 5. gidişim ama Phuket’e hiç gitmemiştim. Umarım her şey güzel olur" dedi.

“HEDEFİM 5’NCİ DEFA DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU”

Bediha Taçyıldız açıklamasında, İnşallah Allah’ın izniyle 5. kez dünya şampiyonluğunu burada almayı hedefliyorum. Bunun için çalışıyoruz. Önümde de bunun için bir engel olduğunu düşünmüyorum. Ülkemi ve Düzce’yi en güzel şekilde temsil edeceğim” ifadesinde bulundu. 

 “DÜZCE BENİ TANIYOR, SEVİYOR”

Bediha Taçyıldız, Düzcelilere mesajınız var mı sorumuza  ise, şu şekilde cevap verdi:

"Düzce’de çok tanınıyorum ve seviliyorum. Öncelikle aslında bunun başkahramanı Birol Aksu. Öncelikle ona çok teşekkür ederim. Düzce esnafına ve halkına teşekkür ederim. Artık Düzce’nin sporcusuyum.  Böyle olmaktan  çok mutluyum. Herkese  çok teşekkür ederim. Çok daha büyük ve güzel başarılar alacağımızı düşünüyorum.”

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (3)
HASAN 1 yıl önce
MALESEF SURVİVORDA YARIŞAN KADAR DEĞER GÖRMEZSİN...
okur 1 yıl önce
düzce de hiç bir spor kulübüne yazılma sonra yetiştirme parası isterler.
Kazım Karabekir 1 yıl önce
Helal olsun başarılar en azından bazıları gibi çakma değil pişkin pişkin hareketleri yok bravo
Yeni Sayımız