banner851

banner614

DÜZCE’NİN TEK BAYAN FUTBOL TAKIMI

Düzce’nin tek bayan futbol takımı Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü, 3. Lig hazırlıklarına hazırlık maçları ile devam ediyor.

banner619
Spor 26.05.2014, 12:15
264
DÜZCE’NİN TEK BAYAN FUTBOL TAKIMI

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 3 yıl önce oluşturulan ve bir yıl önce Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü tarafından kulüpleştirilen bayan futbol takımı 3. Lig mücadelesi vermeye hazırlanıyor. Futbol antrenörü Yunus Emre Koç tarafından çalıştırılan bayan futbol takımı hazırlık müsabakalarında aldığı sonuçlarla da dikkatleri üzerinde topluyor. Şu ana kadar yaptığı üç hazırlık müsabakasının 2’sinden galibiyet birinden de beraberlikle ayrılan Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü bayan futbol takımı namaglûp unvanını 3. Lig resmi müsabakalarında da devam ettirmek istiyor.


Futbol antrenörü Yunus Emre Koç, Onur Plastik sponsorluğu ve koordinatör Ahmet Kara sayesinde iyi bir hava yakaladıklarını belirterek, “ Düzce’de ilk defa bayan futbol takımını çalıştırıyoruz. Bu her bakımdan çok zor. Bütün ilgi üzerinizde oluyor. Kızların futbol oynamasını yadırgayanların yanı sıra futbol kalitesi açısından da eleştirilere maruz kalıyoruz. Ancak biz şu anda 3. Ligdeyiz ve hedefimiz bir üst lige çıkarak tutunmak. Önümüzde Gençler Şampiyonası var. Bunun için hazırlık müsabakaları ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

 

Haber;B.Atağ

 

 

 

Yorumlar (0)