banner851

banner614

Düzcespor 3. lige şartlandı.

Uzun bir aranın ardından 3. lige çıkmaya hak kazanan temsilcimiz Dücespor ligden düşmemek için çalışmalarını sürdürürken Düzcespor Teknik Direktörü Zafer Göncüler de değerlendirmelerde bulundu.

banner619
Spor 07.05.2009, 19:20
193
Düzcespor 3. lige şartlandı.

Üçüncü Ligde kalmak için mücadelesinden vazgeçmeyen temsilcimiz Düzcespor, bu hafta oynayacağı Keçiören Belediyespor maçı hazırlıklarını bugün yaptığı çift kale maçla sürdürdü.

Kritik haftalara giren Düzcespor, son maçları kazanmak için yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ediyor. Takımla ilgili açıklamalarda bulunan Düzcespor Teknik Direktörü Zafer Göncüler, amaçlarının 3. ligde kalmaya çalışmak olduğunu ifade etti. Taraftarları da takıma destek olmaya çağıran Göncüler, “Bazı eksikler ve sakatlıklara rağmen sonuçta sahaya 11 oyuncuyla çıkacağız. Bu nedenle oyuncularımızın hepsi aynı doğrultuda hazırlanıyor. Oynadığımız maçlarda taraftarlarımızın desteklerini küçümseyemeyiz. Ama son haftalarda oynayacağımız bu kritik maçlar için daha fazla destek bekliyoruz. Gelsinler bizimle zaman geçirsinler. Oyuncularla birlikte kampa girsinler. Bizim kapımız herkese açıktır. Biz ilerleyen yıllarda bu takımda Düzceli gençleri görmek istiyoruz. Düzce'nin gençleri varken dışarıdan oyuncu almak yerine kendi gencimizle maçlara çıkmak istiyoruz. Bu nedenle Düzcespor, Düzce için büyük önem taşıyor. Taraftarlarımız desteklerini bizden esirgemesin.” şeklinde konuştu.

Temsilcimiz pazar günü saat 15.30'da Düzce Şehir Stadı'ndaki kritik maçta Keçiören Belediyespor ile karşılaşacak.

Yorumlar (0)