banner851

banner955

DÜZCESPOR'A BÜYÜK ŞOK!

Dersimspor'la karşılaşacak olan Çatalcaspor'un "belirlenen ve ilan olunan saatte sahaya gelmemesi" nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmesiyle ilgili karar çıktı. PFDK isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından "CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA" karar verdi.

Spor 02.05.2017, 16:06 02.05.2017, 18:16
8683

Düzcespor'un Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan merakla beklediği sonuç çıktı. Kurulun Dersimspor Çatalcaspor maçının yeniden oynamasına karar vermesiyle birlikte Düzce bir kez daha masada kaybetti.

Türkiye Futbol Federasyon'un resmi sitesinden yapılan açıklamda kararla ilgili şu ifadelere yer verildi:

"ÇATALCASPOR
 Kulübü hakkında, 29.04.2017 tarihinde oynanan DERSİMSPOR - ÇATALCASPOR Spor Toto 3. Lig 2. grup müsabakasında, müsabaka kıyafeti ile belirlenen ve ilan olunan saatte sahaya gelmeme nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Karar verilmiştir."

Kararın ardından Çatalcaspor-Dersimspor'la karşılaşacak. Çatalcaspor'un bu karşılaşmada alacağı sonuca göre, Düzcespor'un Play-Off'a kalıp kalmayacağı belli olacak.

Yorumlar (53)
siyasetçiler 6 yıl önce
sayın il başkanı, sayın Belediye başkanı, sayın Milletvekilleri,sayın Bakanımız daha saymadığımız onca siyasetçi nerede? Taraftarınızın halkınızın sesine SESSİZ kalmayın! Bütün bir yıl yanlız bıraktınız bu sefer yanlız BIRAKMAYIN !!!
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 6 yıl önce
Baştacısın KAZIM KARABEKİR:))
Kazım karabekir 6 yıl önce
Yahu halı sahada da yenemezler bunlar ne topçular var halı sahada ezme halı saha da oynayan kardeşlerimizi :)
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 6 yıl önce
8 hafta 3 puan alamazsan halı sahaya yollarlar adamı :))
taraftar 6 yıl önce
Akpye az oy verin koyunlar ezik olduk sizin yüzünüze
Düzceli ömer 6 yıl önce
Öncü ailesi sizleri tebrik ediyorum.gündemi takip ettginiz be güncel oldugunuz için..fark bu olsa gerek..
Başkentli 8106 6 yıl önce
Kendi işi kendin görcen şimdi soruyorum BU AZİZ YILDIRIM GİBİ ADAMLAR HER ZAMAN İHTİYAÇ VAR DİK DURCAK BİR İNSANIMIZ YOK YOK YOK BİR BAKAN 2 millet vekilin var bi işe yaramaz birde belediyeler başkanın var ne işe yarar
retkit81 6 yıl önce
kendi göbeğini kendin keseceksin başkalarından medet ummayacaksın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın