banner851

banner614

DÜZCESPOR’ A PARA CEZASI!

banner619

Düzcespor Pazar günü oynadığı Çatalcaspor müsabakasında hakem ve gözlemci raporları kulübe disiplin kurulundan para cezası olarak döndü.

banner846
Spor 13.10.2017, 12:07
415
DÜZCESPOR’ A PARA CEZASI!
banner844

Düzcespor Pazar günü oynadığı Çatalcaspor  müsabakasında  hakem ve gözlemci raporlarına göre disiplin kuruluna sevk edilmişti. Perşembe günü toplanan disiplin kurulu Düzcespor’u para cezasına çaptırdı. Düzcespor’a hakem ve gözlemci raporlarına göre 2 bin 500 TL para cezası verildi. TFF verdiği cezayı şu şekilde açıkladı:

Düzcespor Kulübünün, 08 Ekim Pazar günü oynanan Çatalcaspor TFF 3. Lig 1. Grup müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle bin 200 TL para cezası ile cezalandırılmasına, Düzcespor Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı ihtar cezası ile cezalandırılmasına, Düzcespor Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2 bin 500 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verdi.

Yorumlar (3)
Murroo 4 yıl önce
Tahrik edenlere niye ceza yok sayin federasyon üyeleri.onlar babanizin oglumu
BG 4 yıl önce
Federasyon geçen yıl gereğini yapsaydı, bu maçta küfür olmazdı. Bir de anlamadığım; seyirciyi tahrik eden topçuya niye ceza verilmediği???
ao 4 yıl önce
küfür bize yakışmıyor ama çatalcanın üzerinde çok iyi duruyor