banner851

banner614

DÜZCESPOR'A SÖZ VERDİ

Düzce Belediye Başkanı ve Düzcespor’un Onursal Başkanı Mehmet Keleş, Düzcespor’a Ocak Ayında maddi kaynak sağlayacağının sözünü verdi.

banner619
Spor 14.12.2016, 11:54 15.12.2016, 16:29
3639
DÜZCESPOR'A SÖZ VERDİ

Düzce Belediye Başkanı ve aynı zamanda Düzcespor’un Onursal Başkanı Mehmet Keleş, Düzcespor’a Ocak ayı içerisinde maddi kaynak sağlayacağının sözünü verdi.

Düzcespor’un idmanına gelen ve oyunculara, merak etmeyin paranız Düzcespor’da kalmaz dedi. Keleş, Düzcespor Yönetimi’ne de Ocak Ayında maddi kaynak sağlayacağını belirtti. Dün gerçekleşen basın toplantısında da bu konu dile getirildi.

Düzcespor Yönetimi, ara transferde oyuncu alacaklarını bu oyuncularla büyük oranda anlaşma sağladıklarını belirttiler. Ayrıca kampa kadar oyuncuların imza atacağını ve anlaşma sağlanan oyuncuları da kampa getireceklerini ifade ettiler.

Spor çevresi ise Başkan Mehmet Keleş maddi kaynak sağladığında Düzcespor takımının şampiyon olacağını belirtirken, Başkan Keleş’in verdiği sözü yerine getireceğinden umutlu olduklarını ifade ettiler.

banner844
Yorumlar (24)
yahyalarlı 5 yıl önce
yahyalar mahalle yolu mezar gibi keleş senin seçimlerde sandığın olacak çıkamıyacaksın oradan.500 milyonluk otobüsleri kendi malın olsa gönderirmisin o yoldan
yılmaz 5 yıl önce
kaynak bulmaya gerek yok,İZMİT TE OTELDE YAPILAN PAZARLIĞIN BİR KISMINI AKTARSANIZ YETERLİ OLUR. anlayan anladı.
düzceli 5 yıl önce
Tek kelimeyle cumartesi pazarından kervan ışıklarına geldimizde o şerit çizgileri çok berbat torpido kucağıma düşecek sanki bi şerit çizgisi o kadarmı kalın olur yazık ki ne yazık
deli dumrul 5 yıl önce
kestiğin haraçların ne kadarını çalıp ne kadarını düzcespora harcıyacaksın?
DÜZCELİ 5 yıl önce
Biraz daha sabır Ocak ayına şurda ne kaldı atıp kesmeyin her şey o zaman belli olur konu belediye mi yoksa Düzcespor mu doğruya doğru takımı Bal dan başkanın maddi desteğini kimse inkar edemez bunuda unutmayın....merak etmeyin Ak-Kara belli olur o zaman konuşulur...
Düzceli 5 yıl önce
Sıkıntı yok Başkan.....Durmak yok yola devam...
Adnan 5 yıl önce
Caymazla mesudenin topladığı parayla 1lig de top oynar düzce spor
düzcespor 5 yıl önce
Düzce spor adına başkan yardımcısıyla topladıklarınızı geri verin gerisi kalsın... Anlayana
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın