banner851

banner614

DÜZCESPOR AKSARAY DEPLASMANINDA

banner619

Misli.com 3. Lig'de tamamlanan karşılaşmalar sonucunda gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar play-off oynamaya hak kazandı. Lig statüsüne göre ilk maçlar gruplarında 4. ve 5. sırada yer alan takımların sahasında oynanacak.

banner846
Spor 04.05.2021, 11:34
695
DÜZCESPOR AKSARAY DEPLASMANINDA
banner844

Türkiye Futbol Federasyonun yaptığı açıklamada “Misli.com 3. Lig'de play-off çeyrek final müsabakaları 6 ve 10 Mayıs, yarı final müsabakaları 15 ve 19 Mayıs, final müsabakaları ise 23 veya 24 Mayıs tarihlerinde oynanacak. İki final merkezi ise daha sonra ilan edilecek” dendi.

AKSARAY BELEDİYESPOR-DÜZCESPOR

Tüm hazırlıklarını yapan Düzcespor bugün yola çıkarken, maç saatine kadar bir otel’ de kampta olacak. Maçtan 2 gün önce yola çıkan takımımız çalışmalarını Aksaray ilinde sürdürecek. Düzcespor cephesinde sakat ve cezalı oyuncu bulunmazken takımımızın moralinin iyi olduğu gelen haberler arasında yer alıyor.

İLK KEZ TAKIMIN BAŞINDA OLACAK

Düzcespor yeni Teknik Direktörü Yavuz İncedal geldiğinden bu yana Covid 19 hastalığı nedeni ile maçlara çıkamamıştı. İyileşen Teknik Direktörümüz Yavuz İncedal ilk defa takımımızın başında maça çıkacak. Düzcespor kırmızı şimşekler taraftarları ise Düzcespor oyuncularına güvendiklerini belirtirken “oyuncularımız gerekeni yapacak hiç kimsenin şüphesi olmasın, bu çocuklar bunu başaracak” ifadelerini kullandılar.

Yorumlar (0)