banner851

banner614

Düzcespor, antrenman sahası istiyor.

banner619

Düzcespor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu, Düzcespor'un lig çalışmalarını ve gruptaki takımların durumunu değerlendirdi.

banner846
Spor 05.08.2008, 17:11
219
Düzcespor, antrenman sahası istiyor.
banner844

Televizyonumuz spor programcısı Hasan Kaya'nın sunduğu “ Sportmence “ programına katılan Düzcespor Teknik Direktörü Bülent Topuzoğlu, yaptığı açıklamalarda takımın lig hazırlıklarına değindi. Topuzoğlu. Antrenmanlarda bile 18 Temmuz Şehir Stadı'nın kullanılmasının sahaya zarar vereceğini belirterek şu anki Şıralık tesisin ihtiyaçların karşılanmasında çok yeterli olmadığını söyledi. İdman sahası olarak kullanılan tesisin dışarıdan çok güzel göründüğünü ama sentetik sahanın futbolcular için sıkıntılı olduğunu da dile getiren Topuzoğlu, çim saha yapılmasının şart olduğunu ve bu konuda Fenerbahçe Spor Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım'ın destek vereceğine inandıklarını dile getirdi.

Düzcespor'un 3. lig 3. guruptaki rakiplerini de değerlendiren Topuzoğlu, iyi bir guruba düştüklerini, guruptaki favori takımların İnegölspor, Keçiörengücüspor ve Tavşanlı Belediye takımı olduğunu söyledi. Topuzoğlu son olarak Düzcespor'un başarılı olabilmesi için futbolcu, antrenör, seyirci ve basın birlikteliğinin sağlanmasının şart olduğunu bu birlikteliğin sağlanması halinde takımın kısa zamanda başarıya ulaşacağına inandıklarını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
18°
açık