banner851

banner614

DÜZCESPOR AŞKI HER YERDE

banner619

Play -Off mücadelesi verecek olan Düzcespor için destekler gelmeye devam ediyor. Düzcespor’a Kore’den de destek videoları geliyor.

banner846
Spor 09.05.2018, 17:49 09.05.2018, 20:21
2135
banner844

Sanayici eşreflerinden genç iş adamı Bilal Yılmaz’ın gittiği Kore gezisi sırasında Düzcespor’a destek geldi. Düzce’yi ülke içine ve dışında temsil etmek adına çalışmalarda bulunan Yılmaz’ın Kore gezisinden yolladığı video yüzleri gülümsetti. Koreliler verdikleri görüntülerle hem Düzcespor atkısı takıyor hem de Düzcespor’a destek veriyor.Düzcespor’a dünyanın her yerinden destekler gelmeye devam ederken takımın yapacağı maçlarda alacağı sonuçlar ve lig yükselip yüklemeyeceği ise herkes tarafından merak edilen konular arasında yerini alıyor. 

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (11)
abrek 3 yıl önce
keşke herkes Bilal Bey gibi olsa...
İrfan demirkıran 3 yıl önce
Yakışır sana Bilal kardeşim
Hayrettin Kısmetli 3 yıl önce
Düzcemizi Düzcesporumuzu böyle güzel bir vıdeo ile tanıtman Onur ve gurur verici az da olsa takıma ve taraftarlara bu işin arkasındayız şampiyonuz dedirtirdin yaşa var ol tebrik ediyorum güzel bir yaklaşım.
Enes yılmaz 3 yıl önce
Bilal kardeşim aydından selamlar.Başarılarının devamını dilerim
Recep Ceylan 3 yıl önce
Bilal Yılmaz çok değerli,iş adamı vedüzcespor aşığı bir arkadaşımızdır kariyerinin başlarında çok güzel işler yapmış ve bu yurtdışı seyahatiyle bizleri onurlandırmıştır.
reha 3 yıl önce
bravo kardeşime :)

KADİR USTA ROT BALANS
Düzce 8134 3 yıl önce
Kralsın Adige ✋
KirazlıSpor 3 yıl önce
Helal Olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu