banner851

banner614

Düzcespor Bugün Toplanıyor

banner619

Düzcespor üç günlük iznin ardından yarın toplanıyor ve yeni teknik heyetiyle kadro dışı cezası alan futbolcular dahil tam kadro çalışmalara başlıyor.

banner846
Spor 10.11.2009, 19:00
202
Düzcespor Bugün Toplanıyor
banner844

Teknik heyet değişikliğine giden düzcespor yarından itibaren çalışmalarına başlıyor. gölcükspor deplasmanından alanın bir puanın ardından bu hafta maçı olmayan kırmızı lacivertlilere teknik heyet üç gün izin vermişti ve izinler yarın bitiyor.

Yeni teknik direktör metin aydın ve yardımcısı gökhan baladin yaptıkları açıklamalarda gölcükspor maçında izledikleri takımın özgüven ve moral motivasyonuyla bu grupta başarılı olacağına inandıklarını ve çalışmalara çarşamba gününden itibaren tam kadro olarak devam edeceklerini söylediler.
Daha önce yönetim kurulu kraıyla kadro dışı bırakılan yavuz kibar ve ertan şahin yeni teknik heyetin talebi üzerine yönetim kurulu tarafından affedilerek kadroya dahil edildikleerini dile getiren teknik direktör metin aydın tam kadro başlayacağımız çalışmaların ardından önümüzdeki hafta çarşamba günü düzcede oynayacağımız darıca maçında taraftarlarımızın desteği ile galibiyet hedefliyoruz dedi.

Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu