banner851

banner955

DÜZCESPOR, ÇATALCA DEPLASMANINDA

3. Lig 1. Grup'ta oynanacak müsabakalarda Düzcespor, Çatalca deplasmanında boy gösterecek.

Spor 23.02.2018, 14:51
469
DÜZCESPOR, ÇATALCA DEPLASMANINDA

1. Grupta yarın (24 Şubat) 2 müsabaka, Pazar günü (25 Şubat) 7 müsabaka oynanacak. Pazar günü saat 13.30'da Çatalcaspor ile karşı karşıya gelecek olan Düzcespor, bütün hazırlıklarını galibiyet odaklı gerçekleştirdi.

İsmail Türk'ün bu müsabakada yer almayacağı  ve arka adalesinde çekme nedeni ile 2 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Öte yandan Düzcespor’da Enver’in bir maç cezasının bittiği ve müsabakada yer alacağı belirtilirken; Bedri, Kemal, Tayfun ve Zihni’in kart sınırında olduğu öğrenildi.

Düzcespor, Pazar günü oynayacağı müsabaka için yarın İstanbul’a hareket edecek. Maçın hakemliğini Aydın, Manisa ve İzmir bölgesinden Eren Özyemişoğlu, Gökhan Özkan, Ersin İşseven ve Niyazi Aykan Ceylan üstlenecek. Düzcespor'un Çatalcaspor karşısında; kalede Ali Alper, savunmada Enver, Zihni, Tayfun, Burçak orta sahada Oktay, Hüseyin Buğra, Serhat, Çağrı Tekin ve ilerde Mustafa Bedirhan Çelik ile sahada yer alması bekleniyor.
Yorumlar (1)
Düzceli 5 yıl önce
kendi sahamızdaki maçlardan puan çıkarsak bile yeter çünkü rakiplerimizinde maçları zorlu bundan sonra en alttaki takımlar tehlikeli her an sürpriz yapabilirler..
21
açık