banner851

banner614

DÜZCESPOR'DA BAŞKAN ADAYI

banner619

Düzcespor’da teknik adam kadar başkanlarda değişiyor. Yeni başkanın kim olacağı merak konusu...

banner846
Spor 04.06.2018, 15:44 04.06.2018, 17:00
1598
DÜZCESPOR'DA BAŞKAN ADAYI
banner844

2017-2018 futbol sezonunda 5 teknik adamla çalışan Düzcespor'da Başkan Muzaffer Leblebici’nin aday olmayacağının açıklamasından sonra gözler yeni başkan adayının kim olacağına çevrildi. Düzcespor’da başkanlık için sosyal medyada Mehmet Saygun sesleri yükseliyor...

Taraftarlar “Belediye Başkanı Dursun Ay başkan aramasına gerek duymasın. Mehmet Saygun tecrübesi ile Düzcespor’u iyi yerlere götürür. Bizler taraftarlar olarak Başkan Mehmet Saygun’un ikna edilmesini ve kendisine destek verilmesini istiyoruz” açıklamasında bulunurken; lig boyunca çok teknik adamın ve başkanın değişmesinin Düzcespor’a büyük zararlar verdiğini vurguladılar. Taraftarlar, kurumsallaşma adına adımların atılmasının doğru olacağını ve kalıcı çözümlerin üretilmesinin gerektiğini dile getirdi.

 

Yorumlar (9)
taraftar 3 yıl önce
Selahattin aydın olursa kesin 2 ligdeki bence
Sahin 3 yıl önce
Mehmet saygun baskan artik pisti tam zamani gelsin
başkan 3 yıl önce
parayı başkası verecekse adayım gelen bütün başkanların isteğide bu değilmi?
ben adayım 3 yıl önce
bu ne yaaa,her ay başkan değişiyor,birde her gelen bir fatura çıkarıyor.ohhh ne alaaaa,algün inşaatçi 1,250 milyon cebinden harcamış ne yapmış.
Amatör sporcu 3 yıl önce
Kesinlikle Mehmet Saygun gelmeli destek verilmeli...
Düzceli 3 yıl önce
Mehmet Saygun Düzceapor a çok faydalı olur. Sayın belediye başkanım sizlerde gerekeni yapın ve destekleyin Saygun başkanımızı.
Sporsever 3 yıl önce
Selahattin Aydın bu işi iyi yapar destek verilirse
Orhan küçük 3 yıl önce
Sn.Başkanım son iki ay verdiğiniz desteği Mehmet Saygun beyinde hakettiğine inanıyor desteğinizi bekliyoruz.13 ünde nasıl Balıkesirde seferber olduysak şimdide seferber olup geçkalmadan çözelim inşAllah.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
parçalı az bulutlu