banner851

banner614

Düzcespor da destek bekliyor.

Amatör Ev konusunda sağlanan maddi destekler akıllara uzun süredir maddi sıkıntı yaşayan Düzcespor'u da getirdi. Amatör Ev'e sağlanan desteğin Düzcespor'a da sağlanması bekleniyor.

banner619
Spor 26.06.2009, 18:39
197
Düzcespor da destek bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde Amatör Ev projesi sonuçlanarak tapusu da alındı. 80 Bin Türk Lirası'na mal olan proje de mutlu sona ulaşıldı. Yapılan çalışmalar ve emekler boşa çıkmadı. Düzce için büyük bir gelişmenin ilk adımı da atıldı. Yardımların yapılması ile aranılan para bulundu. Düzce'nin sporuna fayda getirecek çalışma başarıyla sonuçlandı. Yapılan bu girişimler ve kısa sürede kaynak bulunması, akıllara uzun süredir borçlar ile uğraşan Düzcespor'u getirdi.

Amatör Ev için kaynak bulunmasının ardından, “ Bu kaynaklar sağlanabiliyor ise, sezon başında bu yana maddi imkansızlıklarla boğuşan Düzcespor için neden aynı çalışma yapılmadı?” sorusu gündeme geldi. Fedrasyon'a olan borç ile birlikte kurumlara olan borcun ödenememesinden dolayı, sezon içerisinde elektriğinin ve doğalgazın kesilmesi, oyunculara ödenilemeyen paralar gibi konularda sıkıntı içinde olan Düzcespor için yapılan kampanyalardan istenilen sonuç çıkmadı.

Yorumlar (0)