banner851

banner955

DÜZCESPOR'DA ŞOK İSTİFALAR!

Düzcespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün’ün işlerinin yoğun olması nedeniyle görevi bıraktığı ve Düzce Belediyesi’nin yönetimi geçici süreyle devralacağı öğrenildi.

Spor 08.03.2018, 10:48 09.03.2018, 11:40
4587

Düzcespor’da bir süredir beklenen gelişme bugün yaşandı. Düzcespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün ve yönetiminin istifası gündeme bomba gibi düştü.

Algün’ün istifasının kamuoyunda duyulmasının ardından Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın bugün yapacağı basın açıklaması ile Düzcespor Kulübü Yönetimini belediyenin geçici olarak devraldığını açıklayacağı öğrenildi.

Algün, spor servisimize yaptığı açıklamada işlerinin yoğun olması nedeniyle yönetimi bırakmak zorunda olduğunu belirtti.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (34)
ALATURKA 5 yıl önce
Kardeşim Adam sezon başında kayyuma kalıp kapısına kilit vurulacak takımı almış iyi kötü bu güne kadar getirmiş Transfer yapamamak önünü kapatmış destek görememiş adama bi ana avrat sövmediğiniz kaldı Çok biliyordunuz art niyetli yorum yapanlar siz alsaydınız takımı maç bileti almaya burun kıvırırsınız burda akıl satarsınız sizin gibi mezarcıların yüzüne kimse başkan olmak istemiyor hem para verecek hem verdiği parayla hakaret görecek..
Düzceli 5 yıl önce
Düzcespora Vermiş olduğu Katkılarından Dolayı Sayın Cihat Algün,e Teşekkürler Adam Gibi Adam Cihat Başkan....
sezai 5 yıl önce
düzcesporu üçüncü lige çıkaran yönetimi çağırın. görüşmeler yapın.
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
O sene bu sene diyen arkadaşları da piste alalım:)) sizi pistlerde görmek isteriz :)))
Kazım kardeşim bizim dediğimize başkan bile geldi bi unlar gelmiyor..söyledik olmaz dedik anlattıkkk :)))
Hakan 5 yıl önce
ALLAHA SUKUR
kamil 5 yıl önce
arkadaşlar isabet oldu ayrılması. geçen sene olan sevgi saygı sahiplenme bilinç düzen disiplin bu yıl yoktu. geçen sene Mehmet başkan ve yanında olan ekibi dört dörtlük yaptılar işlerini. inşAllah gene onlar alır. Mehmet başkana Selçuk,yaşar,Taner,özhan,Mehmet karslıoğlu,cengiz abilerimize ve daha sayamadığımız tüm geçen seneki ekibe saygılar sevgiler.
Zafer 5 yıl önce
Düzce de Düzceli var mı ki.Kime sorsan Düzceliyim demiyor o zaman Düzcede Düzceli olmazsa Düzcrspor da olmaz
düzceli 5 yıl önce
kardeşim düzceli diyebileceğiniz bi kesim var mı...80 vilayetten insanların toplanıp ktm gibi kullandığı bi yer oldu düzce...öyle olunca da hemşehri duyguları olmuyo... o duygular olmayınca da böyle oluyo...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık