banner851

banner614

DÜZCESPOR DİSİPLİN KURULUNDA

banner619

Türküye Futbol Federasyonu, hafta sonu oynanan Düzcespor ile Çatalcaspor müsabakasında Düzcespor kulübünü disiplin kuruluna sevk ettiğini bildirdi.

banner846
Spor 11.10.2017, 10:25 11.10.2017, 10:30
958
DÜZCESPOR DİSİPLİN KURULUNDA
banner844
Hafta sonu oynanan Düzcespor Çatalcaspor müsabakasında Düzcespor kulübü oyuncularından 6 oyuncunun sarı kart görmesi ve taraftarların neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeni ile Düzcespor kulübünün disiplin kuruluna sevk edildiği TFF tarafından açıklandı. Gözlemci raporuna göre Düzcespor’un para cezası alma ihtimalinin yüksek olduğu bilgisine ulaşıldı. TFF 3.lig 1 grupta yer alan Düzcespor ve Çanakakale Dardanelspor hakkında şu raporu düzenlediği görüldü.

DÜZCESPOR Kulübü'nün 8 Ekim tarihinde oynanan DÜZCESPOR-ÇATALCASPOR Spor Toto 3.Lig 1.Grup müsabakasındaki "6 futbolcusunun sarı kart görmesi nedeniyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 40.maddesi uyarınca, "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol DisiplinTalimatı' nın 53. maddesi uyarınca ve "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin kuruluna sevk edilmiştir denildi. Aynı grupta yer alan ÇANAKKALE DARDANEL SK Kulübü'nün 8 Ekim tarihinde oynanan ÇANAKKALE DARDANEL SK-BATMAN PETSOLSPOR A.Ş TFF 3. Lig 1. Grup müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK)' ya sevkine karar verilmiştir denildi.
Yorumlar (5)
gezgin 4 yıl önce
o gözlemciye söyleyin saha içerisinde 12 kişi olan çatalcayı iyice yazmış mı hakemi saymıyorum üstelik
Ali 4 yıl önce
adamlar yerden kalkmıyor diye toplu halde küfür mü etmek lazım takım ceza alsın diye hafta sonları bir maç izleyelim diyoruz sayenizde ceza alacaz her şeyinde sınırı adabı var kardeşim yazık taraftra ve takıma yazık..
Duzceli 4 yıl önce
Peki kale atisini 1 dkda yapan yerden kalkmayan catalcalilarida yazmismi gozlemci.ayaga kalksinlar adam gibi oynasinlar.bak bakalim bisey oluyormu duzcede
Dzc 4 yıl önce
Bi de bunlara hakemi de eklemek lazım
Taraftar 4 yıl önce
Taraftarı kotu tezeurat yapmaya tesfik eden catalca topcularidir dokunmadan yere atip uerden kalkmayan saha disinda sakatlanip kendisini saha icine atan karaktersiz topcunun sedye ile saha disina cikip 2 saniyede ayaga kalkip girerse haketi