banner851

banner614

DÜZCESPOR ERKEN YOLA ÇIKTI

3.lig 2.grupta şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor Kemerspor müsabakası için erken yola çıktı.

banner619
Spor 16.12.2016, 12:27 16.12.2016, 12:32
2344
DÜZCESPOR ERKEN YOLA ÇIKTI

Pazar günü saat 13:30 da Tekirova stadında oynanacak Kemerspor Düzcespor Müsabakasının Diyarbakır bölgesinden Hidayet Yasin Çimen yapacak yardımcıları ise Adıyaman bölgesinden Eren Özçelik Diyarbakır bölgesinden Emre Doğu maçın dördüncü hakemi Adıyaman bölgesinden Muhammet Emre Yüzer görev yapacak. Düzcespor  Kemerspor  müsabakası için çalışmaları yaptığı son idmanını Antalya’da yapacağı öğrenildi. Düzcespor’un başarılı teknik adamı İskender Eroğlu Kemerspor maçı için yola erken çıktıklarını söyledi. Eroğlu bu müsabaka kendileri için çok önemli olduğunu ilk yarının son müsabakasını kazanıp ilk yarıyı  lider bitirmek istiyoruz dedi.

banner844
Yorumlar (4)
Hüseyin 5 yıl önce
Liderlik yakışır DÜZCESPOR'umuza, başarılar dilerim tüm ekibe Allah yolunuzu açık etsin
şahin 5 yıl önce
yolunuz açık olsun başarılar hepinize en büyük düzcespor
Yönetim yapamıyorsan bıra 5 yıl önce
Basın toplantısında taraftara çok ihtiyacımız var diyorsunuz ancak otobus kaldırmıyorsunuz bu mu ihtiyaç ? DÜZCESPOR da ne oyunlar dönüyor ? KRAVATLILAR GİDER ATKILILAR KALIR !!!
Düzcespor 5 yıl önce
Başarılar dilerim inş galibiyetle döneriz yönetime soruyorum Özgür neden yok para cezasi verildi kadroda neden yok hoca onu bitirmek istiyor buna izin vermeyiz herkes hata eder özgürü kazanın takıma cok faydali sporcu hoca sana soruyorum futbol hayatında hiç trip yap madinmi büyük takımlarda bile var Özgür yuvada ucar cok takım ister onu YÖNETİM SAHIP ÇIKIN ÖZGÜR E