banner851

banner614

Düzcespor gol oldu yağdı.

Bu yıl ligde istediği gibi giden Düzcespor cezası nedeniyle Bolu'da oynadığı Beylerbeyi maçında müthiş bir futbol ortaya koyarak maçı 4-1 kazandı.

banner619
Spor 19.09.2009, 16:42
209
Düzcespor gol oldu yağdı.


Bu yıl geçen yıldan daha farklı bir hava yakalayan Düzcespor, Beylerbeyi ile Bolu'da oynadığı maçı 4-1 kazandı. Takımlar sahaya şu on birlerle çıktı.
Düzcespor: Serdar, Selim, Yalçın, Kamil, Ertan, Yavuz, Faruk, Ergün, Engin, Emrah, Samet.

Beylerbeyi: Mehmet, İsa, Hakan, Berk, Özgür, Salim, Sertaç, Yusuf, Cem, Ali, Muhammet

İlk yarıya hızlı başlayan Düzcespor, Beylerbeyi kalesini ablukaya aldı ve yaptığı ataklar sonucu 12. dakikada Engin'in kafa golüyle 1-0 öne geçti. Golün verdiği havayla iyice kendine güveni gelen Düzcespor, yaptığı atakları daha da sıklaştırdı ve 25. dakikada Samet'in ayağından bulduğu golle durumu 2-0 yaptı. Rehavete kapılmadan oyununa devam eden Düzcespor, 36. dakikada korner atışı kullandı ve Emrah'ın kafa vuruşunda top ağlarla buluştu ve Düzcespor 3-0 öne geçti. Bu dakikadan sonra oyunu kendi elinde tutan Düzcespor, ilk yarıyı 3-0 önde kapadı. İkinci yarıya da aynı disiplinle başlayan Düzcespor, atak futbolu oynamaya devam etti. Oynadığı futbolla her geçen gün üzerine koyan Düzcespor 51. dakikada Emrah'ın ceza sahasına girer girmez attığı müthiş şutla skoru 4-0'a taşıdı. Bu dakikadan sonra seyir zevki yüksek bir maç izletmek için oynayan Düzcespor 77. dakikada Beylerbeyi'nden Muhammet'in ayağından golü yedi. Maçta başka gol olmayınca Düzcespor maçı 4-1 kazanarak puanını 7'ye yükseltti.

banner844
Yorumlar (0)