banner851

banner955

DÜZCESPOR HIZ KESMİYOR

Spor 20.07.2022, 14:50 20.07.2022, 17:35
399
DÜZCESPOR HIZ KESMİYOR
banner986

2022-2023 Futbol Sezonunda 2. Lig beyaz grupta mücadele edecek olan Düzcespor’un Şıralık’taki tesislerde 2. Etap çalışmasını günde iki idmanla devam ediyor. Kırmızı lacivertli takım, yeni transferlerinde katılımıyla, teknik direktör Ercümend Çoşkundere ve yardımcılarının nezaretinde yapılan çalışmalarda futbolcuların istekli ve hırslı oldukları gözlendi. Sabah ve akşam iki idmanla devam ettiren Düzcespor 2. Etabı ay sonuna kadar sürdürdükten sonra Bolu’da kamp girecek. 

Düzcespor yeni sezon için bir yandan transferlere diğer yanda da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Düzcespor’un Şıralık’taki kendi tesislerindeki çalışmaları teknik direktör Ercümend Çoşkuner ve diğer teknik kadro nezaretinde sürdürüyor.  Çalışmalara yeni transferlerde dahil olurken futbolcuların istekli ve hırslı oluşları teknik kadroyu memnun ediyor.  Düzcespor, 2 etap çalışmasını ay sonuna kadar Düzce’de sürdürdükten sonra 3. etap hazırlıkları için Bolu’da kampa girecek.  Kırmızı lacivertli ekibimizin hazırlık maçı yapacağı takımlar ise önümüzdeki günlerde belli olacak ve bir program doğrultusunda oynanacak. 

Haber: Harun Can Şerbetçi.

Yorumlar (1)
Abdullah 3 hafta önce
Kesmeyin Hızı hocalar kestiğiniz an EVİNİZE gönderirler şampiyonluktan başkası açmaz Gökhan Başkanı iyi bilirim zaten bizde tutmayız sizleri burası ŞAMPİYONLUK şehri şampiyonluğu ister her zaman.
26
açık