banner851

banner614

Düzcespor kader maçına hazırlanıyor

Düzcespor ligde son haftaya girerken, gözler bu hafta oynayacağı kader karşılaşması niteliğindeki Nilüferspor maçına çevrildi.

banner619
Spor 18.05.2009, 19:26
194
Düzcespor kader maçına hazırlanıyor

Düzcespor deplasmanda iki gol krizini aşmasının yanında, üst üste üçüncü hafta galibiyetini Orhangazispor takımına karşı aldı. Üst üste aldığı galibiyetlerle Aksarayspor'un üstünde kalmayı başaran Düzcespor, ayrıca ümidini son haftalara kadar taşımış oldu.

Son haftaya girilen Klasman Grubunda Düzcespor Nilüferspor ile karşılaşacak.Oynadıkları oyunla göz dolduran ve umut vadeden Düzcesporlu oyuncular beklenen oyunu göstererek kendilerine güvenen Düzcespor camiasını mahçup etmediler.

Tamamen final karşılaşmasına dönen Nilüferspor maçını mutlaka kazanmak zorunda olan Düzcespor, bu maçı hiçbir şekilde şansa bırakmayacak pozisyonda. Düzcespor'un alacağı olası bir yenilgide gözler Aksarayspor maçına çevrilecek. Düzcespor'un ligde kalabilmesi için Aksarayspor'unda maç kaybetmesi veya beraber kalması gerekiyor. Düzcespor'un berabere kalması halinde ise Aksarayspor'un galibiyet dışında sonuçlar alması beklenecek.

Yorumlar (0)