banner851

banner614

DÜZCESPOR KADROSU ŞİŞİRİLDİ

banner619

Öncü Televizyonun sunduğu sportmence programına katılan usta Gazeteci Hüseyin Akçay programda yaptığı açıklamalarda Düzcespor Futbol takımının bazı bölgelerde oyuncu fazlalığı olduğunu ve bu bölgelerin çok şişirildiğini söyledi.

banner846
Spor 25.08.2015, 15:19
1674
DÜZCESPOR KADROSU ŞİŞİRİLDİ
banner844
Düzcespor'un yeni sezonda başarılı olmasını çok istediğini vurgulayan Usta Gazeteci Hüseyin Akçay Düzcespor'un  Zonguldak Kömürspor müsabakasında küçük hatlar yaptığını belirterek  bu hatalar yapılmasaydı bu akşam Düzcesporun galibiyetini konuşacaktık dedi.
Akçay Zonguldak Kömürspor'un oturmuş bir takım olduğunu ve geçen sene de final oynamış takım olduğunu  unutmamak gerektiğini dile getridi.
Gazeteci Hüseyin Akçay  Bütün hazırlık müsabakalarına gittiğini ancak neden savunmaya daha önce transferler yapılmadığını anlayamadığını belirterek diğer bölgelere fazla yapılmasına rağmen stoper alınmaması hata olarak gördüğünü dile getirdi.
Akçay acaba para sorunumu var diye de düşünüyorum çünkü iyi oyuncu iyi para demek dedi.
Gazateci Hüseyin Akçay süper Amatör ile ilgili yeni sezonda maçların sert geçeceğini bir çok takımın iyi takımlar yaptığını ve bu takımların sezon açılışlarına gittiğini söyledi.
Akçay Sivrikaya Sinerjispor,Çilimli Belediyespor,Kaynaşlı Belediyespor,Yığılcaspor,Düzce Belediyesporun şampiyonluğa oynayacak kadroları olduğunu belirterek taraftarlara heyecan verecek bir lig olacak dedi.
Yorumlar (3)
Akçakoca lı 6 yıl önce
Niye her maça giden izleyen spordan anlayan hocalara ilimizde düzce spora laik sporcu var mı diye sormuyorlar da menajerlerin tuzağına düşüyorlar anlamış değilim.
Gölyakalı 6 yıl önce
Gazeteci araştırmacı olur bu senenin en iyi takımını GÖLYAKASPOR yaptı açık ara şampiyon çok güçlü kadro lütfen biraz daha dikkat daha araştırarak yorum
güzel bir program oldu 6 yıl önce
Düzcespor için iyi program oldu sadece futbol konuşuldu buda programarenk katiyor futbolu bilenler konuşunca iyi oluyor
22°
parçalı bulutlu