banner851

banner614

Düzcespor Kırıkkale'ye Hazırlanıyor

banner619

Düzcespor Pazar günü deplasmanda oynayacağı Kırıkkale maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Alaattin Arslan hedefimiz Kırıkkale maçını kazanıp seri galibiyetlere başlamak dedi.

banner846
Spor 26.03.2010, 23:42
139
Düzcespor Kırıkkale'ye Hazırlanıyor
banner844

Düzcespor tüm olumsuzluklara rağmen Kırıkkalespor maçına galibiyet parolasıyla hazırlanıyor.
Şıralık Tesislerinde devam eden çalışmalarda hırslı oldukları gözlenen futbolcular Teknik Direktör Alaattin Arslan nezaretinde tempolu bir şekilde hazırlanıyorlar.
Çalışmalar sırasında oyuncularını yakından tanıma fırsatı bulan yeni teknik heyet moral motivasyonunun yanı sıra taktiksel ağırlıklı antrenmanlara önem veriyor.
Teknik Direktör Alaattin Arslan çalışmalar ve takımın genel durumu ile Kırıkkale maçı hakkında bilgiler verdi.
Sakat ve cezalılarımız var ancak bizim için gerekli olan üç puan oduğu için hiçbir mazeretin arkasına sığınmıyoruz ve Kırıkkale maçıyla bize gerekli olan seri galibiyetlere başlamak istiyoruz ve bunu başaracak gücümüzde var dedi.
Diğer yandan 5 Nisan'da yapılacak olan Kongre öncesinde nasıl bir yol izleneceği ve takıma Kırıkkale maçına ve diğer maçlara kadar Belediye Başkanı İsmail Bayram'ın katkılarının yanı sıra kimlerin katkı sağlayacağı ve ihtiyaçlarının nasıl karşılanacağı isimleri gündeme gelen İşadamlarının bu zor dönemde kulübe sahip çıkma konusunda bir an önce karar verip Kırıkkale maçıyla Düzcespor gömleğini giymeleri bekleniyor.

Yorumlar (0)
24°
kapalı