banner851

banner614

DÜZCESPOR KONUNUN TAKİPÇİSİ!

banner619

Düzcespor Kulübü dün oynanması gereken fakat Çatalcaspor’un maça yetişememesi nedeniyle ertelenen Dersimspor-Çatalcaspor maçı hakkında yazılı açıklamada bulundu.

banner846
Spor 30.04.2017, 18:23
1758
DÜZCESPOR KONUNUN TAKİPÇİSİ!
banner844

Açıklamada, Çatalcaspor’un 2016-2017 Futbol Sezonu Müsabaka Statüsü’ndeki Organizasyon ve Sorumluluk maddesinin 5.fıkrasında bulunan “Kulüpler müsabaka yapacakları yere en az 24 saat önce gitmek ve bu statü ekinde yer alan zaman çizelgesine uygun hareket etmek zorundadır.” kuralına aykırı davrandığı için hükmen mağlup edilmesi gerektiği ifade edildi.

Maçın tarafsız sahada ve tekrar oynanmasını isteyen Çatalcaspor yönetimini topa tutan Düzcespor yönetimi açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“Bugün Çatalcaspor Kulübünün resmi internet sitesinde yayımlanan haber bizleri gerçekten üzmüştür. Resmi sitede yer alan “ÇATALCASPOR KULÜBÜ TÜRKİYE CUMHURİYETİ KULÜBÜDÜR” cümlesi bizleri derinden yaralamıştır. Çatalcaspor tarafından hem internet sitelerinde hem de sosyal medyada bir algı ve hatta kamuoyu oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bu ligde bizler ve diğer takımlar da Dersimspor ile karşılaşmak için Tunceli’ye gitmişlerdir ve burada konaklamışlardır. Temsilci, gözlemci, hakemlerin raporlarına ve TFF’nin 3.lig statüsüne dayanarak Çatalcaspor’un bu özel isteğine TFF’nin ne cevap vereceğini komuoyu gibi Düzcespor Kulübü olarak bizler de beklemekteyiz. Bu olayın takipçisi olacağımızı açık bir dille ifade etmek istiyoruz.  ÇATALCASPOR TÜRKİYE CUMHURİYETİ TAKIMI DA, 3.LİG 2.GRUPTA BULUNAN DİĞER 17 TAKIM BAŞKA BİR ÜLKENİN TAKIMI MI? diye sormak istiyoruz.

Yorumlar (18)
Kazım karabekir 4 yıl önce
Ah be kardeşim keşke aynı kişiler değiliz ben şahabettini tanımıyorum sadece fikirlerimiz aynı en az senin kadar bende merak ediyorum ama böyle esrarengiz olmak daha iyi biz hep böyle kalalım sende gümüşhaneli şahin kal boşver bizi
Gumushaneli sahin 4 yıl önce
Tek cumle etmek istiyorum.
Sahabettin yardimamuhtac ve Kazim arapbekir ismi adi altinda ayni kisinin yorum yaptigi dusuncesi bende kuvvetlendi.
Baska soze gerek yok.AMMA VE LAKIN ARAPBEKIR NEYSE HADI DIYELIM KANDIRDIN BENI AMA SAHABETTIN YARDIMAMA MUHTAC SiZINLE CEDIDIYE CAMII CAY BAHCESINDE GUZELCE BIR DEMLI CAY YUDUMLAYARAK MUHABET ETMEK ISTERIM.
Kazım karabekir 4 yıl önce
Ya gör bunları şahabettin kardeşim daha ne diyelim ki neyse sezon bitti zaten bunlar çıkayacak önümüzdeki sezon kura çekilince yorum yaparız :)
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Günüşhaneli sen dengimiz değilmişsin keşke olsaydın ama maalesef bizi boşa yordun. Anlarsın dedik hala rüyalar aleminde poliyana modundasın. Modunu değiştir gel bize katıl canım kardeşim :))
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Boşşş rumuzlu arkadaş. Biz gerçekleri söyleriz siz hayal görürsünüz farkımız bu sizinle. Kazım size yol gösterdi ama siz adama saldırdınız. Sonuç ne koca bir sıfır otur yerine :))
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Kazımın soyadıyla dalga geçmeye kalkmışsın ama sadece kendini rezil etmişsin. Yani espri kabiliyetinde yok bunu da anladık. Hepsini geçte bi sana ne dedik bu takımdan bişey olmaz dedik. Doğru çıktımı? Çıktı tabiki :))
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Ooo meydanı boş bulmuş gümüşhaneli çakma arkadaş sallayıp duruyor işkembeden. Kazım kardeşim sezon başından beri anlatıyor ama kime anlatıyor adam ne dediyse çıktı. Ben yorumları kestim diye sesin çıkmaya başlamış şahin bek:))
Kazım karabekir 4 yıl önce
Gümüşhaneli Şahin bak ben seninle bugüne kadar hiç diyolağa girmedim senin yazdıklarına cevap vermedim ve sen tabiki de eleştirirsin beni haklısın ama isimlerle dalga geçmen hoş değil kimsede gerçek isim yazmak zorunda değil neyse görüşürüz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın