banner615

banner614

banner701

DÜZCESPOR MİSAFİR OLDU

banner619

Düzcespor Gölyaka ilçesine misafir olurken yönetim kurulunun tam kadro kulüp sportif direktörü Zepş Murat Şhabe, kulüp müdürü Hüseyin Özcan, oyuncular ve teknik ekip davete katıldılar.

Spor 19.06.2020, 10:25
1584
DÜZCESPOR MİSAFİR OLDU

Düzcespor yönetim kurulu gelen davet üzerine oyuncuları ve teknik ekibi Gölyaka Güzeldere Şelalesine götürdü. Gölyaka belediye başkanı Yakup Demircan Gölyakaspor kulübü başkanı  Düzcespor yönetim kurulu üyesi Erdoğan Bal’ın davetlisi olarak giderken oyuncuların morallerinin üst seviyede olduğu gözlendi. Davete Düzcespor yönetim kurulu tam kadro katılırken Düzcespor kulübü sportif direktörü Zepş Murat Şhabe kulüp müdürü Hüseyin Özcan ve Gölyakaspor başkanı Sabahattin Kardüz davete katıldılar.

ZEKERİYA KORKMAZ NELER SÖYLEDİ

Düzcespor ikinci başkanı Zekeriya Korkmaz Gölyaka belediye başkanı Yakup Demircan’a ve Düzcespor yönetim kurulu üyesi Erdoğan Bal’a nazik davetleri üzerine teşekkür etti. Korkmaz maçların başlamasını beklediklerini söylerken tek amaçlarının bir üst lige çıkmak olduğunu belirtti. Düzcespor ikinci başkanı Zekeriya Korkmaz oyuncuları ve teknik ekibi moral aşılamak için Düzce ilinin güzel yerlerine götürdüklerini ifade etti.

Yorumlar (0)
25°
açık