banner851

banner614

DÜZCESPOR MORALLERİ İYİ GİDİYOR

banner619

Düzcespor oyuncuları hafta sonu oynayacağı 12 Bingölspor maçına Başkan Cihat Algün hak ettikleri primlerini yatırması nedeniyle moralli gidiyor.

banner846
Spor 17.11.2017, 11:39
855
DÜZCESPOR MORALLERİ İYİ GİDİYOR
banner844

Düzcespor Perşembe günü Düzce 18 Temmuz stadında yaptığı idmanla günü geçirirken idman öncesi Başkan Cihat Algün oyuncularla kısa bir söyleyişi gerçekleştirdi. Oyunculara “Sizlere güvenim tam” dedi. Bu konuşmanın ardından 5-2 ile idmana başlayan oyuncuların morallerinin iyi olduğu gözlendi.
Düzcespor Teknik Direktörü Ahmet Duman, oyuncuların morallerinin üst seviyede olduğunu ve kendilerine güven geldiğini söyledi. Duman, “Baktığımızda son beş maçta avantaj bizde gibi gözükse de oyuncuların, maçların oynanmadan kazanılmayacağını bilmeleri gerekiyor. Kolay maç yok. Ligde her takım her takımı yenecek güce sahip.” dedi.

Öte yandan Ahmet Duman taraftara kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Düzcespor 12 Bingölspor maçına Cumartesi sabahı harekete edecek. 12 Bingölspor-Düzcespor maçını yönetecek hakemlerinin İstanbul Bölgesinden Cihan Ataş, Tunay Ateş, Murat Güçlü ve Süleyman Yörük olduğu TFF tarafından açıklandı.

Yorumlar (0)