banner851

banner614

DÜZCESPOR ŞAHİN'LE DEPLASMANA GİDİYOR

banner619

Düzcespor’un 5 Ekim 2019 Cumartesi günü İstanbul Şile deplasmanı için kamp masraflarını Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin tarafından karşılanacak.

banner846
Spor 03.10.2019, 19:06 03.10.2019, 19:25
1691
DÜZCESPOR ŞAHİN'LE DEPLASMANA GİDİYOR
banner844

DÜZCESPOR'A DESTEK DEVAM EDİYOR


Düzcespor Kulübü tarafından yapılan açıklamaya göre; 5 Ekim 2019 Cumartesi günü karşılaşacağımız Şile Yıldızspor maçı için İstanbul’da yapılacak kamp masraflarının, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin tarafından karşılanacak olması Düzcespor Kulübü ve spor camiası tarafından takdirle karşılandı.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Takımımızın Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Şile Yıldızspor müsabakasının deplasman masrafları için destekte bulunan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’e teşekkürlerimizi sunuyoruz" denildi.

Sporun içinden gelen Başkan Birol Şahin, şehrinin il takımına desteğini esirgemedi. Kırmızı Lacivert’e gönül veren Şahin, her zaman Düzcespor’un yanında olacağını ifade etti.

Yorumlar (6)
filhakikakatlilerden 2 yıl önce
bu adam niye düzce belediye başkanı olmazki ama bizim bakanımız var değilmi o yüzden
alaattin 2 yıl önce
helal olsun sana başkan bu yaptıgın jjest icin eleştirelere aldırış etme
şahin 2 yıl önce
teşekkürler başkan
Kaynaslili 2 yıl önce
Yav başkanım hem para yok ,enkaz teslim aldım diyorsun hem de olmayan bütçeyle fantazi yapiyorsun.Bence daha zengin belediyeler ve iş adamlari varken böyle jestlere hiç gerek yoktu.sonucta sen vatandaşın parasının emanetcisisin.Basarilar
Atl 2 yıl önce
Helal sana başkan,senin yerin başka.
8161 2 yıl önce
Birol Başkan adamdir net Allah razi olsun