banner851

banner614

DÜZCESPOR SİİRT ÖNÜNDE

Düzcespor Cumartesi günü saat 13:30’da Siirt İl Özel İdare karşısına çıkacak. Düzcespor’un tek hedefi hem üç puan hem de iyi futbol.

banner619
Spor 16.10.2020, 11:41
582
DÜZCESPOR SİİRT ÖNÜNDE

Düzcespor 17.10.2020 tarihinde saat 13:30’da Siirt İl Özel İdare ile karşı karşıya gelecek. Düzcespor’un beşindi maçı olacak müsabaka Düzce 18 Temmuz Stadyumu’nda oynanacak. Düzcespor bütün çalışmalarını tamamlayarak müsabaka için kendi tesislerinde kampa girdi. Düzcespor teknik patronu Mustafa Sarıgül Siirt İl Özel İdare maçına şu kadroyu sürmeyi planlıyor; Furkan, Enver, Oğulcan, Onur, Abdullah, Bulut, Sıddık, Metin, Nevzat, Yusuf ve Ömer Faruk.

Düzcespor oynadığı 4 maçta iki beraberlik iki galibiyet ile 8 puanı alırken, Siirt İl Özel İdare takımının 2 maçta bir beraberlik bir mağlubiyet ile 1 puanı bulunuyor. Düzcespor - Siirt İl Özel İdare maçı yine seyircisiz oynanacak. Düzcespor Siirt İl Özel İdare maçını Konya, Antalya ve Burdur bölgesinden hakemler yönetecek. Maçın orta hakemi Konya bölgesinden Ahmet Resuloğlu oldu. Yardımcıları ise Antalya bölgesinden Arif Dilmeç ve Fırat Olgun. Maçın 4. hakemi ise Burdur bölgesinden Yusuf Can Çetin olacak.

Yorumlar (2)
nurettin 8 ay önce
ruhsuzlar 10 kişilik siirti yenemediler..yenmek içinde uğraşmadılar yazıklar olsun size
Tunç 12 ay önce
1975 yılında rahmetli babam Tugrul Aydiner in kulüpte asbaşkan olmasıyla başlayan Duzcespor aşkım hala devam ediyor...Ne yıllardı ama...Bugunkü süper ligin kapısından dönmüştük...1976-1980 yılları arasında Düzcespor u izlemeyenler çok şey kaçırdılar emin olun...InşAllah Duzcespor umuzu önümüzdeki yıllarda süper ligde izleyecegiz...Başarılar herkese...