banner851

banner614

DÜZCESPOR TAKIM OTOBÜSÜNE KAVUŞUYOR

Kulüp olma yolunda ilerlemek isteyen Düzcespor yıllardır konuşulan fakat bir türlü temin edilemeyen takım otobüsüne kavuşuyor.

banner619
Spor 09.08.2015, 13:40
2241
DÜZCESPOR TAKIM OTOBÜSÜNE KAVUŞUYOR
Düzcespor yeni sezonda maçlarına kendi otobüsüyle seyahat edecek. Kulüp olma hedefi taşıyan Düzce’nin 3.Ligdeki temsilcisi, bu yolda önemli bir adım attı. Yıllardır konuşulan fakat bir türlü kulübe kazandırılamayan takım otobüsü, Düzce Belediyesi’nin katkısıyla takımın hizmetine sunulacak.

Takımın kullanımına verilecek otobüsün mülkiyetinin Düzce Belediyesine ait olacağı, faka kullanım hakkının Düzcespor’da olacağı öğrenildi. 36 kişilik olan otobüste futbolcuların uzak deplasmanlara rahat seyahat edebilmeleri için her türlü imkanın sağlanacağı, otobüsün kulübün renkleri olan kırmızı lacivert olarak giydirilmesinin yapılacağı ifade edildi. Düzcespor’daki takım otobüsünün eksikliği Sportmence’de de gündeme gelmiş, takımın kamp yaptığı otelde bulunan diğer kulüplerin otobüslerinin olduğu belirtilirken yalnızca Düzcespor’da böyle bir eksikliğin mevcut olduğunun altı çizilmişti.

Haber:Y.SEVER
banner844
Yorumlar (5)
öğretmen 6 yıl önce
internette vardı bi tane takım otobüsü ama o neydi ki :S
zeugma 6 yıl önce
Cok gec bile kalindi artik bi tip haberlere sevinir olduk...
Düzce 6 yıl önce
Lacivert üzerine logolu güzel bir otobüs şahane olur.....
savaş doğan 6 yıl önce
Güzel bu iyi oldu.
hahah 6 yıl önce
yine belediye otobusumu verıceksınız