banner851

banner955

DÜZCESPOR TAKIMI 1. OLDU VE KUPASINI TÖRENLE ALDI

22 Şubat- 8 Mart tarihlerinde 12 takımın katılımıyla Düzce’de de düzenlenen 23 Nisan Futbol Turnuvası “ Mahallede Maç Var" etkinliği final müsabakalarıyla sona erdi. Müsabakalar sonunda Düzcespor, şampiyon oldu. Düzcespor bu derece ile 15-20 Mart tarihleri arasında Karabük ilinde yapılacak olan grup müsabakalarına katılmayı hak etti.

Spor 08.03.2022, 14:41
244
DÜZCESPOR TAKIMI 1. OLDU VE KUPASINI TÖRENLE ALDI
banner1032

12 TAKIM BAŞARI İÇİN TER DÖKTÜ

Türkiye Büyük Millet Meclisi, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı iş birliğince tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de düzenlenen  23 Nisan Futbol Turnuvası 'Mahallede Maç Var' organizasyonu sona erdi.  22 Şubat – 08 Mart 2022 tarihleri arasında Nurettin Zafer Stadında düzenlenen organizasyona 12 takım katıldı. İki hafta boyuna 12 takım arasında geçen zevkli ve çekişmeli geçen maçlar sonunda oynanan finallerde Düzcespor 12 takım arasından 1. çıktı. Turnuva 1. olan Düzcespor, 15-20 Mart günlerinde Karabük ilinde yapılacak grup müsabakalarına katılmayı hak etti.  Turnuvada  Düzce Gelişim Spor takımı 2. Elde ederken, Aydınpınarspor 3. Olurken, Altınorduspor ise 4. elde etti. 

TÖRENLE KUPALARINI ALIP, HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER

Turnuva sonunda dereceye giren  Düzcespor,Düzce Gelişimspor, Aydınpınarspor ve Altınorduspor takımlarına törenle şilt ve kupa verildi.  Tören sonunda tüm takımlar birlikte hatıra fotoğrafı da çektirerek dostluk mesajları verdiler.

Haber: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (3)
CEM 7 ay önce
gökmen yaş tahtaya basmaz düne kadar alt yapıyı eleştirirdi şimdi birlik içinde ne acayuupp işler döniii daaa
osman 7 ay önce
bende katılıyorum turgut bey madem gökmen zeki düzce spor alt yapısında görev yapacak futbol okulunu bırakması gerek hangisine verimli olacak gökmen parayı çoook sever
turgut kardeş TS 8 ay önce
neden se gökmen zeki düzce alt yapsındaki hocalara taş atardı şimdi taş attığı kişilerle beraber çalışıp yemek yiğiyor çıkar olunca demekki herşey boşş be kardeş sen yapma be kardeş
13
parçalı bulutlu