banner614

DÜZCESPOR TARAFTARI AÇ

banner619

Tekirdağspor teknik direktörü Tevfik Saygılı sportmence programında yaptığı açıklamalarda hazırlık müsabakalarının çok önemli olmadığını dile getirdi.

banner846
Spor 11.08.2015, 13:48
1218
DÜZCESPOR TARAFTARI AÇ
banner844
3.ligte Düzcesporla  aynı grupta olan Tekirdağspor'un Teknik Ditektörü Tevfik Saygılı Öncü Televizyonun sunduğu Sportmence programına telefonla katılarak  bazı açıklamalarda bulundu.
Saygılı ,Geçen seneden  7 oyuncuyla anlaştıklarını yeni transferlerinde 13-14 oyuncunun olduğunu söyledi.
Tevfik Saygılı İlk etapta zorlanmalarına rağmen daha  sonra toparlandıklarını ve hazırlık müsabakalarında iyi geçtiğini imkanlar dahilinde iyi çalıştıklarını ifade etti.
Beş hazırlık müsabakası oynadıklarını bu hazırlık müsabakaların sonuçlarının önemi olmadığını belirten Saygılı lig başlayınca ligde güzel sonuçlar almanın her takım için iyi olacağını söyledi.
Gruptaki kuvvetli sayılabilecek takımlar kim sorusu üzerine Tekirdağspor Teknik Direktörü Tevfik Saygılı Erzurumspor, Kırıkhanspor ,Zonguldakspor olduğunu dile getirdi.
 Saygılı Düzcespor taraftarlarının ve Şehrin aç olduğunu ifade ederek Düzcesporun şampiyonluk mücadelesi içinde olabileceğini söyledi.
Yorumlar (5)
yakalıoğlu 6 yıl önce
kale arkasına tribün yapılsın
Web 6 yıl önce
Düzcespor a resmi website yapılmalı
Arnavut 6 yıl önce
2 aydır bir forvet birde orta saha alınamadı....Hayret birşey ....
İstanbuldan81li 6 yıl önce
Eyer Düzcespor Forvet Ve Ortasahaya Çok İyi Oyuncular Transfer Etmezseki Çok Geç Kalındı Maçlar Başlayacak Çok Sıkıntı Çekeriz Diyer Takımlara Bakıyorum Sağlam Kadrolar Kuruluyor Umarım Hoca ve yönetim doğru işler yapmışlardır Yoksa Halimiz Kötü..
İstanbuldan81li 6 yıl önce
Hoca Latife Yapmış Bence Çok Daha Fazla Takım Var Şampiyonluğa Oynayacak Yeşil Bursa Nülifer Şuan Kapalı Kutu TİRE-CİZRE-MALTEPE SİLİVRİ ERZİN TRABZONUN 2 TAKIMI KIZILCABÖLÜK TE İyi Transferler Yaptılar Burda DÜZCESPORUN Çok İyi Transfere İhtiyacı vr
14°
kapalı