banner851

banner614

DÜZCESPOR TARAFTARI İSYANDA

banner619

Düzcespor taraftarı İstanbul’da Çatalcaspor ile oynanan müsabakada takımını yalnız bırakmadı.

banner846
Spor 25.04.2017, 12:39
1897
DÜZCESPOR TARAFTARI İSYANDA
banner844

Düzcespor taraftarları Düzcespor’u Çatalcaspor maçında 90 dakika destekledi. Müsabaka sonunda Çatalca emniyetinin güç kullanmasına ise tepki gösterdi. Taraftarlar maçın sonunda hakem tarafından verilen haksız penaltıya isyan etti.

Bütün yıl boyunca hakem hatalarından birçok puanların çalındığını söyleyen taraftarlar sahipsiz kaldıklarını fakat bir tek Düzcespor yönetimi kendilerine sahip çıktığını ifade etti.

Mülki amirlere ve milletvekillerine ‘neredesiniz’ diyerek isyan bayrağını çeken taraftarlar, maça ilişkin şunları ifade etti: “İkinci yarısında oyuncu değişikliklerinde çok büyük yanlışlar yapıldı. Geçen haftanın sahada en iyisi olarak göze çarpan Ömer Gökali’nin oynamaması tam bir fiyasko. Teoman’ın oyuna girmesi halinde Barış’ın oyundan çıkması gerekirken Emre’nin çıkması takımımızı etkiledi”

Yorumlar (7)
Kazım karabekir 4 yıl önce
Şahabettin kardeşim nerelerdesin ya bi kaç gündür yoksun millete laf anlatamıyorum özlettin kendini be kardeşim seviyorum seni :)
DÜZCELİ 4 yıl önce
Takım bu ligin en az bütçesiyle kuruldu. Bizden üç dört kat fazla bütçelerle kurulan tüm takımların üstünde ligi bitirdik. Bütün futbolcu yönetici ve hocaları tebrik ederim. Federasyonda hakkımızı koruyan bir kişi olsaydı. LİDERDİK..
Erdem 4 yıl önce
Dedik gaza gelmeyin bi cacık olmaz.sponsor lazım.beceremeyenler rahat bıraksınlar takımı.bi beceren gelir.
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Evet beyler Kazım her zaman olduğu gibi yine haklı. Hak yersen bi gün hakkım yeniyor diye ağlamayacaksın. Playoff hayal hele 2. Lig hayal ötesidir. Sezon bitmiştir herkese geçmiş olsun :))
Kazım karabekir 4 yıl önce
Eee düzcespor sen beyköysporun hakkını yedin zamanında şimdi haksız penaltı demeyin playoff oynasanız bile şansınız %0
Hoca değil 4 yıl önce
Böyle hatalar yapılmaz üç oyuncu değişikliği de hatırla yerlerinde oynatması gokali nerde ya
değişir elbet 4 yıl önce
Düzceli hocalar var ama düzceli sporculara hiç destekleri yok varsa yoksa kendileri