banner851

banner955

DÜZCESPOR TARAFTARI TEK SES TEK YÜREK

Türkiye’nin sayılı taraftarların arasında yer alan Düzcespor taraftarı, takımlarını yalnız bırakmayarak müsabakaya giden taraftara büyük centilmenlik örneği gösteriyor.

Spor 07.02.2018, 10:30
902
DÜZCESPOR TARAFTARI TEK SES TEK YÜREK

Kırmızı şimşekler grubu altında birleşen Düzcespor taraftarı, her gittiği deplasmanlarda büyük ses getirirken takımlarını 90 dakikada boyunca desteklediği bilinmekte. Düzcespor taraftarı takımlarını yürekten destekleyerek, rakip takımlara büyük Fair Play çatısı altında yaklaştığı için hiçbir taşkınlık yapmadığı görüldü.

Düzcespor taraftarının Düzce’ye gelip takımlarını destekleyen misafir taraftarlara hoşgeldiniz tezahüratı yaptığı görüldü. Rakip takım taraftarından ve 3.Lig 1.Grup takımlarından övgü ile bahsettiği bilgisine ulaşıldı. Düzcespor çatısı altında birleşerek tek ses tek yürek olan kırmızı şimşekler Türkiye’de bulunan önemli taraftarlar arasına girdi.

Yorumlar (6)
Muharrem Çavuş 5 yıl önce
Beyler sakin birbirimize düşmek yerine hep beraber takımımıza destek olalım DÜZCESPOR dan başka DÜZCESPOR yok .. hep beraber kenetlenme zamanı .. KIRMIZI ŞİMŞEKLER çatısı altında her bireyin o sene bu sene ve her sene .. olması için artıık yüksek sesle desteklememız gerekıyor .. DÜZCE bizim DÜZCESPOR bizim .. Kavga etmek yerine destekleyelim ..
Muhammet 5 yıl önce
Kırmızı şimşekler
Yabanci. 5 yıl önce
Ne oldu selman arslan beyenemedin mi.senin abinin ve senin de.yonetmeye calsitiginiz taraftar grubundan 1000 kat iyir seker cocuk seni isine bak.adam ol ...
Selman aslan 5 yıl önce
Düzce mi sayılı taraftar mı yapmayın etmeyin
Alperen 5 yıl önce
Abine söyle yime işleri bitti deplasmanda taraftarı simit yerken kendilerine tesislerde masa donatmak yok Anca beraber kanca beraber anladın sen nedemek istediğimi..
Savaş Doğan 5 yıl önce
Tebrikler taraftarlarımıza hepimizin başarısıdır.Gönül bağı ve Şehir sevgi işte bòyle bir şey.Sadece küfür etme , ettirme , koridorları işgal etme , sahaya yabancı malzeme atmayalım.Tff elestirelim.Ama hakeminde insan olduğunu unutmayalım.
17
kapalı