banner851

banner614

DÜZCESPOR TARAFTARLARINDAN ÇAĞRI

Düzcespor taraftarları yılın en önemli müsabakası olan Çatalcaspor maçı için çağrılarda bulundular.

banner619
Spor 20.04.2017, 13:56
2325
DÜZCESPOR TARAFTARLARINDAN ÇAĞRI

Sosyal sitelerinde açıklamalarda bulunan Kırmızı şimşekler bütün il ve ilçe belediye başkanlarına, iş adamlarına tüm kamu kuruluşlarına seslenerek Pazar günü oynanacak müsabakaya otobüs tahsis etmelerini istediler.

Kırmızı Şimşekler taraftarlar Grubu her şeye rağmen Düzcespor’un yanında olduklarını söylerken “bu önemli maçta bizleri kimse yalnız bırakmasın” diye ifade ettiler.

Düzcespor Çatalcaspor hazırlıklarını Şıralık sahasında yaparken müsabaka için Cumartesi günü yola çıkacağı maç saatine kadar kampa gireceği öğrenildi. Düzcespor Oktay’ın cezalı İsmail ve Eray’ın sakatlının devam ettiği öğrenildi. Çatalcaspor Düzcespor müsabakası Pazar günü saat 15.30’da başlayacak.

banner844
Yorumlar (6)
Kırmızı şimşirler 4 yıl önce
Şu cakma ismi nerden buldunuz. Eskişehirin taraftari o
Kazım karabekir 4 yıl önce
Anca gülersiniz zaten sayemizde yüzünüz gülüyor ve beyköy taraftarının ahı düzcesporun üzerinde olduğu sürece düzcespor biyerlere gelemez siz gülmeye devam edin mutlu sonlar size
MURAT28 4 yıl önce
KAZIM KARABEKİR SANA SADECE GÜLÜYORUM..
Kazım karabekir 4 yıl önce
Beyköy sayesinde 3. Lige ciktiniz hala beykoy belediyesinden yardim bekliyorsunuz daha ne yapsin size beyköy zamaninda yaptı yapacağını kimse kusura bakmasın
Kirmızı şimşek 4 yıl önce
Taraftar denen şahıs kimse küsmedi takımın arkasındayız sonuna kadar sen küstüysen gelme kardeşim
taraftar 4 yıl önce
o iş zor küstürdün taraftarı