banner851

banner614

DÜZCESPOR VAN BELEDİYESPOR’A YENİLDİ

Hazırlık müsabakaların bir yenisini daha ekleyen Düzcespor Cumartesi günü Bolu’da oynanan maçta Van Belediyespor’a 2-1 yenilmekten kurtulamadı.

banner619
Spor 09.08.2015, 12:06
1776
DÜZCESPOR VAN BELEDİYESPOR’A YENİLDİ
Düzcespor sahada farklı bir kadro ile yer almasına rağmen ilk yarı dengeli bir oyun ortaya koydu. İlk dakikalarda Düzcespor oyuna daha iyi başladı 17.dakikada Murat Akgül Düzcespor’u 1-0 öne geçirdi. Golden sonra Van Belediyespor atak oynadı, 31.dakikada Ömer ile durumu 1-1 yaptı. İlk yarıda karşılık ataklar sonuç getirmeyince devre 1-1 sona erdi.

İkinci yarı iki takımda bütün oyuncularını değiştirdi. Bu değişiklikten sonra ortaya iyi bir oyun çıkmadı. 68.dakikada Ali, Van Belediyespor’u 2-1 öne geçirdi. Son yirmi dakikada iki takımda girdikleri pozisyonları değerlendiremeyince Van Belediyespor Düzcesporu 2-1 yenmeyi başardı.
banner844
Yorumlar (5)
düzceli 6 yıl önce
forvet kardeşim forvet, görmekmi istemiyorsunuz anlamadık yani bunu keçiören maçında çok net gördük
DÜZCELİ 6 yıl önce
Acil forvet gerekir. Diğer bölgeler lige hazır görünüyor.
alex 6 yıl önce
forvette murat hoca oynasın.

cezmix81 6 yıl önce
Bence Takıma Eyer Gerçekten Çok Kaliteli 3-4 Kişi Alınmazsa Çok Sıkıntı Çekeriz ŞAMPİYONLUK Hayal Olduğu Gibi Küme Düşme Korkusunu Daha Çok Yaşarız Acil Defans Ortasaha Ve Forvete Takviye Yapılmalı Ama Direk 11 De Oynayacak Kalitede Adam Alınmalıdır
taraftar 6 yıl önce
Takım bas bas bağırıyor forvet lazım diye